Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 45 of 45

Thread: Serwer Speed - grudzień 2016

Artur1256
    Guest
    czekam na naprawienie tego błędu bo tak to z miejsca niestety nie ruszę szkoda rundy

A niech cię
    Guest
    Quote Originally Posted by FoxiK13 View Post
    Zmiany w warunkach zadań na speedzie:
    * zaczekaj x sekund - maksymalny czas oczekiwania to 5 minut.
    * pokonaj graczy wrogiego imperium - max 5 graczy.
    * wygraj x walk PvP - max 5 walk
    * Wpisz x kodów treningowych - zawsze 1 kod
    * trenuj x godzin - zmieniono na czas oczekiwania 5 minut
    * zbieraj zasób z okolicy - max 3 sztuki
    * wykonaj x wypraw - zawsze 1 wyprawa
    * zdobądź fasolek z wojen imperialnych - zmieniono na czas oczekiwania 5 minut
    * wykonaj x listów gończych pvm - zawsze 1 list
    * wykonaj x instancji numer y - zmieniono na czas oczekiwania 5 minut
    * pokonaj x przeciwników na arenie - max 5 przeciwników.
    * zdobądź x pvp - zmieniono na czas oczekiwania 5 minut
    * wykonaj x zadań codziennych/na prywatnej planecie/imperialnych - zmieniono na czas oczekiwania 5 minut.

Gdzie tu panie widzisz cos o zadaniach @@@PvM@@@?????
    Nie licze listow gonczych

Ponawiam pytanie:

co z zadaniai typu zabij kilkaset tysiecy mobkow po kilka razy jak jest tak maly max i przyrost?
    Ja jestem prawie na końcówce fabuły więc gdybyś rozsądnie wydawał KK i bił fasolki to byś był daleko.

A niech cię
    Guest
    Jeśli chodzi o symbole to troszkę za późno na zmiany, ponieważ ja oddałem te symbole więc wy też powinniście, ale jak comper zmieni nie będę miał nic przeciwko, ale przestańcie robić burzę!!!!!

radekdgl
    Guest
    Quote Originally Posted by A niech cię View Post
    Jeśli chodzi o symbole to troszkę za późno na zmiany, ponieważ ja oddałem te symbole więc wy też powinniście, ale jak comper zmieni nie będę miał nic przeciwko, ale przestańcie robić burzę!!!!!
    Dobrze, że jest burza, o błędach speeda info na forum było już dobre 11 dni temu. I tu nie ma nic do tego czy Ty oddałeś czy nie, bo już wtedy powinno to zostać zmienione (chociaż teraz i tak nie jest do końca i chyba nawet nie to co trzeba )

gajoss
    Guest
    Quote Originally Posted by radekdgl View Post
    Odnoszę wrażenie, że Maciej naprawił zadanie z "oddaj 20 symboli KI Mystic, a nie 20 symboli SIŁY Epic"

Ps gejosku, ostatnio miałem zaakceptowanie zadanie z chyba 5k legend, a po aktualizacji zmieniło mi się na pińset! Więc to raczej zależy od poprawnego kodu a nie, że się nie da
    pamiętam noobku xD
    jednak z instami np się nie zmieniało albo ilością fragów z imp na normalnych serwerach.