View Poll Results: Jak ma wyglądać fabuła DBS?

Voters
92. You may not vote on this poll
  • DBS byłoby osobnym rebornem, niekoniecznie ostatnim(po U), a np zgodnie z chronologią - przed G

13 14.13%
  • DBS byłoby osobnym zadaniem pobocznym dostępnym od zakończenia reborna R

5 5.43%
  • Zakończenie fabuły U i nowy reborn S

74 80.43%
Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 91 to 100 of 100

Thread: Pomysły na fabułę DBS

Szrequ
    Guest
    Quote Originally Posted by Deeny View Post
    Nie ! Proponuję zupełnie inną opcję. Mianowicie Dać ludziom wybór po zrobieniu G, niech albo robią U albo S. Wiadomo U jest żmudny i trudny (chociaż ułatwiono znacznie ostatnio). S jest naturalną kolejnością G a U jest fabułą AF, więc sami wypowiedzcie się na ten temat...
    Ankiete masz powyżej.

Lisu
    Guest
    Yep, racja. Zagłosowałem

Dashi
    Guest
    I co wtedy? Osoby co na u nie poszły będą bez bloga i bez umek? Kolejna rzeczą jeśli Comper planowałby jakieś bonusy za utratę wtajemniczenia to co wtedy z gbornami? Nie dostaną nic bo nie mają wtajemniczenia? Nierealne jest zrobienie takiego wyboru bo wtedy albo Gborny będą stratne idąc na S albo uborny... Ścieżka powinna być stała liczyli po G jest U po U będzie S. Bez wydziwiania

Vinc
    Guest
    Nie ! Proponuję zupełnie inną opcję. Mianowicie Dać ludziom wybór po zrobieniu G, niech albo robią U albo S. Wiadomo U jest żmudny i trudny (chociaż ułatwiono znacznie ostatnio). S jest naturalną kolejnością G a U jest fabułą AF, więc sami wypowiedzcie się na ten temat...
    tyle ze bylo by to nie w porządku w stosunku do Ubornowcow ktozy nie mieli takiego wyboru, dlatego logiczne pozostaje jedynie opcja nr 3

poza tym co za problem dodać w ciąg fabuły zadanie którego skutkiem było by niezwłoczne przeniesienie w przeszłość
    Last edited by Vinc; 09-29-2016 at 17:24 PM.

Metallic
    Guest
    a U jest fabułą AF, więc sami wypowiedzcie się na ten temat...
    Bzdura. Przecież G to w większości fabuła AF, której podstawą są fan made'y...

Xicor
    Erion i banda
    Aladjinn

Reszta to wymyślona, nudna fabuła, a końcówka to połączenie Multiversum z pewnym serialem.
    Mimo to, wolę nudną fabułę gborna, od katorżniczego uborna, który jest monotonny i wkurzający nawet mimo znacznego ułatwienia.

Iverse
    Guest
    Ludzie, nie chce się wam przechodzić U dlatego narzekacie i chcecie aby był po G, s-born? nie ma takiej opcji, U nie jest ani nudny ani trudny nie widzę innej opcji niż po przejsciu fabuły U, dopiero wtedy S, po co ułatwiać? skoro ludziom nie chce się przejść na u-borna, bo stracą swój wsp, to niech zostają na G na zawsze a jak chcą poczuć smak nowej fabuły to niech pierw przejdą na uborna a następnie przejdą całą fabułe uborna i dopiero wtedy S..

##metalliic jak dla mnie to gohan ma nudniejszą i trudniejszą fabułe niż nowy U.

Metallic
    Guest
    Quote Originally Posted by Iverse View Post
    nie ma takiej opcji, U nie jest ani nudny ani trudny
    No jak lubisz siedzieć kilka godzin przed monitorem i czekać aż jakieś dziadostwo się zbierze, to może nie jest nudny.
    Nie mówiąc o monotonii - ubij -> wytrenuj -> ubij -> koduj -> ubij -> zbierz -> ubij.
    Aczkolwiek w dalszym ciągu wolę zbić milion mobów, czy tam wbić kilka milionów PvM niż irytować się kilka godzin przy zbieraniu jakiegoś dziadostwa, które rzekomo ma 10% na zebranie, a siedzisz kilka godzin i zastanawiasz się czy znajdziesz jakiegoś psychopatę, który zrobi to za ciebie za ogarniętą cenę.
    Żeby było zabawniej, sam jestem zwolennikiem tego by s-born był po u-bornie, bo to zwyczajnie byłoby niesprawiedliwe dla u-młotków ;d
    W Gohana nie wnikam nawet, po tym jak zobaczyłem na pierwszych lokacjach wymaganie zrobienia instancji, to z automatu odechciało mi się pomimo możliwości (insta między serwerowa i możliwość wykorzystania kilkunastu swoich postaci).

Burak
    Guest
    jakies info noze na temat pracy S born ?

MisticMar
    Guest
    DBS Może być skokiem w czasie (tracimy pamięć o tym co się działo w tym umiejętność transformacji w ssj 5)
    Znikamy w jakimś wirze np do innego wymiaru spowodowanym zaklęciem złego czarodzieja

New player
    zagosowane, podobają mi się Wasze pomysły upa tu kreatywnych ludzi