Page 3 of 42 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 416

Thread: Propozycje dla nowego systemu expienia

Tomek403
    Guest
    Ja proponowałbym dodanie nowej opcji pod mapa tak jak w zadaniach np.

Na mapie znajduje się 500 potworów masz okazje je zabić, zabicie każdego potwora zabierze ci 1.2 PA ile chcesz zabić potworów ...............

oczywiście wszystko w % statystykach dropu mocy symboli psk niebieskiego senzu itp.

mrrr
    Guest
    Quote Originally Posted by Tomek403 View Post
    Ja proponowałbym dodanie nowej opcji pod mapa tak jak w zadaniach np.

Na mapie znajduje się 500 potworów masz okazje je zabić, zabicie każdego potwora zabierze ci 1.2 PA ile chcesz zabić potworów ...............

oczywiście wszystko w % statystykach dropu mocy symboli psk niebieskiego senzu itp.
    Chodzi Ci o całkowite zautomatyzowanie expienia? Wpisuję 500 i zabija 500 mobów, dodaje 500 "dropów", zabiera 600PA i koniec?

Tomek403
    Guest
    tak bo jaki sens jest latanie po mapie i naciskanie r oczywiście jako dodatek żeby nie trzeba było zmieniać zadań fabularnych

mrrr
    Guest
    Quote Originally Posted by Tomek403 View Post
    tak bo jaki sens jest latanie po mapie i naciskanie r oczywiście jako dodatek żeby nie trzeba było zmieniać zadań fabularnych
    No jakby nie patrzeć w dużej mierze sens tej gry polega na expieniu, a nie wciśnięciu przycisku i PA w cudowny sposób zbite.

CG Administrator CompeR's Avatar
    OK.
    W ciągu kilku dni ogłoszę info na temat testów i serwera SPEED.
    Będziemy tam na bieżąco testować i balansować nowy system expa.

goguson
    Guest
    To na co się zdecydowałeś?

zyza93
    Guest
    zmiejszyc ilosc mobow normalnych na polu oraz zwiekszyc ich ilosc !!!

Mariusz95PL
    Guest
    Co do mobów w normalnej fabule tak jak jest w R zmniejszyć ilość normalnych (oraz w misjach) i zwiększyć ilośc champków na polu na G więcej elit bo i tak na normalach exp leci jak ...
    jeżeli chodzi o odstęp między kolejnymi walkami fajne fajne całkiem całkiem ale robić tak aby system nie wysyłał ciągle pojedyńczo akcji tylko zbiorowo w np ostatnią minutę bohater taki i owaki zabił tyle i tyle

Z RESZTĄ ZRÓBICE TAK ABY EXPIENIE ZAJMOWAŁO TROSZKĘ WIĘCEJ CZASU (na przykładzie zjechanie 16k pa na mikście x4 zajeło mi nie całe 10 minut xD) I NIE OBCIĄŻAŁO TAK SERVERA ^^

goguson
    Guest
    Normale są bezużyteczne, zbija się je tylko do zadań i ewentualnie jak masz lenia i chcesz się zwyczajnie pozbyć pa. Dlatego zaproponowałem ich usunięcie
    A co wy wysyłania akcji zbiorowo to już to jest, było wyżej pisane

SzydeRa
    Guest
    nie jestem jakimś specjalistą od mechaniki gry, a wręcz żadnym ale moim zdaniem fakt wieksze substancje obniżą czas zbijania pa, a co za tym idzie gracze ktorzy maja duże ilosci pa do zbicia krócej beda obciążać server. pomysł ze zmniejszeniem pa jest moim zdaniem absurdalny, gdyz najbardziej ukarane zostaną osoby które najwięcej w niego zainwestowały=1000 tematów o rekompensatach i braku poszanowania graczy. pomysł ze "zdalnym" zbijaniem PA też nie wypali z powodów jak wyżej tylko wtedy najwieksze pretensje mieli by gracze z małym PA. moim zdaniem To bedzie Ciężki temat do rozwiązania... zawsze znajdzie sie ktos pokrzywdzony