Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16

Thread: Propozycje na zadania Uborn

neaver
    Guest
    a co do zadanian przydało by sie bardziej fabularnego

#mrrr konkrety. Jeśli chodzi o wydarzenia związane z DB Super to nie ma co na razie nic z tym robić skoro wyszło kilka odcinków.
    Last edited by mrrr; 09-02-2015 at 00:09 AM.

Chaos
    Guest
    @MMR
    nawet z pierwszego odcinka można zrobić zadanie - jakas praca w polu np. zbierz x warzyw bo pamietajmy ze goku pracował jako rolnik

potem udaj się na planete kaio i wytrenuj X godzin

potem boss beerus

wróć na ziemie - oddaj 700 psk
    wymagania 5 osob z ubornem na danym swiecie - otrzymujesz Ssj God

ponowna walka z beerusem

serio nie potrafisz wymyslic fabuly? mi to zajeło 10 sekund...

mrrr
    Guest
    Quote Originally Posted by Chaos View Post
    @MMR
    nawet z pierwszego odcinka można zrobić zadanie - jakas praca w polu np. zbierz x warzyw bo pamietajmy ze goku pracował jako rolnik

potem udaj się na planete kaio i wytrenuj X godzin

potem boss beerus

wróć na ziemie - oddaj 700 psk
    wymagania 5 osob z ubornem na danym swiecie - otrzymujesz Ssj God

ponowna walka z beerusem

serio nie potrafisz wymyslic fabuly? mi to zajeło 10 sekund...
    A potem co tydzień kilka dialogów? Wygrałeś Chaos. Jak DBS zostanie rozbudowane to się z tym coś poczyni.

Chaos
    Guest
    Widząc waszą zawrotną prędkość w dodawaniu nowej fabuły to akurat jeden odcinek co tydzień wystarczy

PS. który inteligent wymyślił to zadanie z instancją?

Takie zadania ktorych wykonanie zajmuje ze 2 tygodnie powinny być pobocznymi (100h trena 10 instancji potem jest jeszcze chyba drop 5k niebieskich, nie wspominając o tych kilku mniejszych zadaniach - mam nadzieję że nagroda na koniec będzie satysfakcjonująca a nie 3lvle)
    Last edited by Chaos; 09-02-2015 at 09:15 AM.

Casual Player ravensss89's Avatar
    Fabuła powinna być nastawiona na historie a nie na wykonywanie czegoś co w ogóle w tej grze często nie ma sensu xD
    Dlaczego nie ma zadań związanych ze światem DBZ ?? na przykład weź udział w turnieju sztuk walki ? fabuła DBS jest ... nudna tak po prawdzie ...jedno kłóci się z drugim, ale co tam. Zrobienie z tego zadań do gry to chwila moment a wykonanie takich questów jest banalne. Proponuje coś poziom hard!
    Na przykład masz bossa, który ma procentowo więcej mocy niż Ty, nie wiem może 30%(Moc jest obliczana zaraz po wejściu na mapkę (Myślę, że przy nowym silniku będzie to możliwe)) i żeby go pokonać to trzeba trenować, farmić moc i zużywać psk/sk. Wtedy nawet topka miałaby problemy z przejściem fabuły a w szczególności U-born gdzie wsp spada do 1000 Może jest to monotonne, ale lepsze niż zbieranie kwiatków :P a poza tym na chwile obecną, gdzie gra została baaaardzo rozwinięta to fabuła na pierwszych bornach leży, bo z obecnymi możliwościami pokonanie komórczaka na non bornie ... to tylko formalność. Tak tylko rzucam zamysł.
    Last edited by ravensss89; 08-09-2017 at 14:53 PM.

Casual Player
    Quote Originally Posted by Blatow View Post
    Pozyczylem.....