Results 1 to 10 of 10

Thread: Pomysł Rajdów Klanowych

Rajacz
    Guest

Exclamation Pomysł Rajdów Klanowych

Witam,
    Chciałbym przedstawić moją wizję która nadałaby większy sens klanom.
    Teraz należenie do klanu polega w większości na wojnach, czerpania korzyści z budynków i opanowaniu planet, oczywiście ten pomysł tych rzeczy nie wykreśla.
    Uważam że braknie PvM w klanie, oczywiście są wyzwania, ale zrobisz parę gwiazdek i koniec.
    Inspirując się grami rpgmmo pomyślałem że przydałoby się coś w kierunku rajdów klanowych gdzie przywódca klanu włączałby rajd klanowy, członkowie mogliby się w danym czasie przenieść do specjalnej lokacji gdzie byłyby questy i unikalne potwory.

A za ukończenie pomyślnie rajdu wynagrodzenie w postaci doświadczenia, itemów.

Wprowadzenie w życie tego pomysłu nada grze nowe perspektywy i usprawni klany.

Sortis
    Guest
    jestem za to jest bardzo ciekawy pomysł który wprowadzi fajne rzeczy do gry , ale może być z tym problem

Rajacz
    Guest
    Quote Originally Posted by Sortis View Post
    jestem za to jest bardzo ciekawy pomysł który wprowadzi fajne rzeczy do gry , ale może być z tym problem
    Problemu jak dla mnie nie ma można do tego wykorzystywać mechaniki które już są w grze.
    przerobić parę map, mobów i questów sprawa załatwiona :P

demon119
    Guest
    Można by też dodać bossy klanowe. Coś na wzór walk planetarnych. Że graczy aktywują tryby, a następnie przywódca wysyła ludzi by walczyli przeciwko bossowi.

Mrkox
    Guest
    do tego sporo stopni trudności i było by git. Coś na styl : przejdziesz poziom 1 idziesz (jako klan) na poziom 2 itd. Za każdy poziom inne nagrody czy też stopniowanie bonusów. Wszystko do przemyślenia

Picuś
    Guest
    To miałą być prosta gra do klikania, wy MMO chcecie robić,

demon119
    Guest
    Quote Originally Posted by Picuś View Post
    To miałą być prosta gra do klikania, wy MMO chcecie robić,
    http://prntscr.com/5og6gl
    Przeczytaj sobie najpierw w co ty grasz, a potem komentuj.

Sortis
    Guest
    Quote Originally Posted by Mrkox View Post
    do tego sporo stopni trudności i było by git. Coś na styl : przejdziesz poziom 1 idziesz (jako klan) na poziom 2 itd. Za każdy poziom inne nagrody czy też stopniowanie bonusów. Wszystko do przemyślenia
    tak to jest fajny pomysł im lepszy boss tym wiecej mocy i ludzi musi iść na tego bossa bardzo dobry pomysł

mrrr
    Guest
    Quote Originally Posted by demon119 View Post
    Można by też dodać bossy klanowe. Coś na wzór walk planetarnych. Że graczy aktywują tryby, a następnie przywódca wysyła ludzi by walczyli przeciwko bossowi.
    Co do bossa, kiedyś już z rok/2 lata temu miałem pomysł na bossa dla całego serwera (raz silniejszy raz słabszy). Ludzie zapisywaliby postać do walki z tym bossem i walka rozpoczyna się o danej godzinie.

Rajacz
    Guest
    Quote Originally Posted by mrrr View Post
    Co do bossa, kiedyś już z rok/2 lata temu miałem pomysł na bossa dla całego serwera (raz silniejszy raz słabszy). Ludzie zapisywaliby postać do walki z tym bossem i walka rozpoczyna się o danej godzinie.
    To tak jak na H0 zrobili :P

Tags for this Thread