Page 221 of 221 FirstFirst ... 121171211219220221
Results 2,201 to 2,208 of 2208

Thread: Pomysły na aktualizacje

Shihoin Yoruichi
    Guest
    Dużo operacji na bazie danych w ciągu krótkiego okresu czasu. To tak jakby się dostać do jednego talerza i 20 osób an raz chce jeść zawsze ktoś zje później Raczej nie mnoży zapytań
    Comper zrobiłby najlepszą opcję gdyby miał klienta który nie działaby jak teraz że dynamicznie zapisuje stan po zbiciu jednego pola z mobami (zakładam że tak robi aktulnie) tylko jakby wywoływał metodę upadte() co jakiś określony czas ( nawet na samym ekwipunku).

Vinc
    Guest
    Mozliwosc ustawienia drugiej wyprawy za pomoca Mistrz Treningu II i ewentualna mozliwosc zamiany KK na KP, powiedzmy 300kk=10kp limit raz na
    miesiac

opcja

*Zamien 300kk na 10kp

shu12345
    Guest
    Ulepszenie błogosławieństwa na kolejny poziom za kk

Vinc
    Guest
    z uwagi na to ze nie wszystko moze byc za kk ----watpie

Ais
    Guest
    zdjąć skrzynki a zamiast nich dać lepsze subki przyspieszające , bo bez problemu ma się to co w nich jest , problemem jest zbicie tych milionow PA

wojtasikk
    Guest
    mam taki pomysł żeby w wojnach imperialnych dostawać czerwona fasolke za wbite każde 1000 fragów wtedy wszyscy benda bili cała wojne a nie tylko godzine.

Kryzh
    Guest
    Quote Originally Posted by wojtasikk View Post
    mam taki pomysł żeby w wojnach imperialnych dostawać czerwona fasolke za wbite każde 1000 fragów wtedy wszyscy benda bili cała wojne a nie tylko godzine.
    Dobry by to było, bo bym zrobił szybciej 1kk wsp.
    Ale po 1. fragi powyżej 1k nie mogłyby się zaliczać na zastępstwach, bo wtedy to już kompletne p2w by było. Zresztą już jest...

Shaka
    Guest
    A ja proponuję zmieć kryterium przydzielania ludzi do imperiów. Niech nowi będą automatycznie przydzielani tam, gdzie jest najmniej osób. Bo pytania nie są chyba do końca dobrze ułożone, skoro są takie różnice w liczebności poszczególnych imperiów (głównie chodzi o imperium demonów mrozu). Na s12 przeciwko demonom mrozu szybciej się bije fragi w wojnie planetarnej niż imperialnej.