Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 35

Thread: Exp, moby, lokacja, i w tym podobne jako poziom: normalny, experta a może Legendy

Tsuna
    Guest
    Świetny pomysł
    Jak najbardziej jestem za :P

Damian14409
    Guest
    niezłe ciekawe czy przejdzie

Songoku90
    Guest
    Może na Boże Narodzenie to wprowadzi.

Bajnox
    Guest
    Jak przeczyta będzie dobrze.

Artur509
    Guest
    Quote Originally Posted by DamianEx View Post
    Jestem na Tak, pomysł bardzo Mi się podoba

Może nie przesadzaj, 10k PvM wbiłbyś w te 3 godzinki, ale miliona pvp nigdy ;p
    ha ha w nosie mam expiene z takimi lagami jak teraz zadania pvm co by moglo wynosic 10 k pvm-ów

gajoss
    Guest
    Quote Originally Posted by Goldi View Post
    I oto chodzi. Jest to najtrudniejszy wybór. Chodzi o to by było co robić - przypuszczam, że przy dobrych wiatrach jest to możliwe do wbicia w dwa tygodnie.
    no 2 tyg bym nie powiedzial , bo ja w zaswiatach az tak duzo nie mam tych legend (z magnetyzmem)
    ale co nie zmienia faktu ze jest to wykonalne :P i podoba mi sie taki pomysl.

Blade2103
    Guest
    Quote Originally Posted by gajoss View Post
    10 k pvm to nie wiem czy nawet 30 min nie zaduzo :O + jeszcze zabujca.
    no pvp ciezej, ale reborn na 1 lvl da rade.
    mi sie podoba pomysl goldiego , lepiej zadania specjalne zostawmy w spokoju, bo juz i tak sie nabija pvp i pvm vardzo szybko
    Nikt nie pisze że tyle to tylko przykład chodziło mi akurat o to by też było do wyboru łatwe, średnie i trudne zadanie do wykonania.

DamianEx
    Guest
    Quote Originally Posted by gajoss View Post
    10 k pvm to nie wiem czy nawet 30 min nie zaduzo :O + jeszcze zabujca.
    no pvp ciezej, ale reborn na 1 lvl da rade.
    mi sie podoba pomysl goldiego , lepiej zadania specjalne zostawmy w spokoju, bo juz i tak sie nabija pvp i pvm vardzo szybko
    10k pvm nie da rady, dajmy przykład że siedzisz w głębi, nie tylko Ty próbujesz zrobić to zadanie ale cała masa graczy a mapka nie jest w cale duża. Nie wykonalne :P

Goldi
    Guest
    Wszystko jest wykonalne, wystarczy tylko chcieć. Po za tym masz możliwość wybrania sobie stopnia trudności, więc po wbiciu na nowa lokacje możesz sie zorientować jak duża mapa jest i wybrać ten poziom który dasz radę zrobić.

DynamiX
    Guest
    ja też jestem za oby to weszło