Page 68 of 68 FirstFirst ... 1858666768
Results 671 to 677 of 677

Thread: Naruto

Tyronom
    Guest
    Quote Originally Posted by Greene View Post
    @Tyronom
    Nie da rady heh, mogę sobie zrobić przerwę od różnorakich używek, ale przerwa od anime? nie da rady ;p
    @Grudo
    Jeśli piszesz to do mnie to ja pisałem ogólnie o anime a nie o DB. A te polecane serie widziałem :P
    Nie od wszystkich anime, ale o takich w stylu DB. Tego jest tyle, że da się zrobić. Sam nie robię dłuższych przerw od anime, niż parę tygodni na czas wakacji poza domem np. To dobry odstresowywacz po ciężkim dniu.

Nie ma to jak polecić SnK, które każdy oglądający anime zna, albo przynajmniej słyszał o tym.^^
    Last edited by Tyronom; 01-07-2016 at 03:41 AM.

Greene
    Guest
    Ja aż tak zachłannie DB nie oglądam, z raz na miesiąc nadrabiam po kilka odcinków, bo aktualnie seria aż tak ciekawa nie jest by być z nią na bieżąco. A od tego typu serii przerwę miałem nie jedną, ale co do lżejszych klimatów to byle co mnie nie zadowoli, ciężko znaleźć coś wartego uwagi :P

aporch
    Guest
    Dragon Ball ostatnio bardziej mi się podoba od Naruto, szczególnie gdy wrócił do korzeni humoru wyjętego spod pióra Akiry w wersji Super. Naruciak zaczął się robić trochę jak One Piece, w takim stadium była część DB GT, którą tak mocno krytykował Akira - stąd prosty wniosek... wracać do korzeni to nie zawsze odgrzewanie kotletów, ale po prostu inne podejście w tej samej konwencji.
    Last edited by aporch; 04-14-2016 at 19:18 PM.

babysbluee2
    Guest
    Mi też ostatnio Dragon Ball bardziej odpowiada, oglądając Naruto mam wrażenie, że twórcy nie brali udziału w tworzeniu animacji od początku tylko zauważyli możliwość zarobienia na anime, które ma ogromy fanbase i starali się do nich jakoś trafić.

Korneliusz Jabłoński
    Guest
    Brzmi śmiesznie, ale Naruto - częścią mojego życia od 2006 roku

Sebastian Godek
    Guest
    ee tam śmiesznie, u mnie Naruto od 3 lat króluje, wcześniej był Dragon Ball wiadomo jak to było się dzieckiem to tylko Dragon Ball leciał