Results 1 to 3 of 3

Thread: Smocze kule

Casual Player

Smocze kule

Witam! Gram na s10 postacią na non rebie i zebrałem 6 smoczych kul i nie mogę zebrać ostatniej smoczej kuli ,ponieważ jest na lokacji innej fabuły do której nie mam dostępu może było by można to zmienić i dać smocze kule osobno na każdą fabułę tak żeby było można je zebrać ponieważ teraz to jest bez sensu na s10 gra bardzo mało osób i teraz będę musiał zapewne miesiącami czekać aż ktoś zbierze te jedną kule. Co prawda mógł bym założyć nową postać innej fabuły ale jest to bez sensu ponieważ głupio jest tworzyć zbędną postać i zapychać serwery tylko po to aby było można zebrać smocze kule a poza tym nie wiem na jakiej dokładnie fabule jest ta kula wiec musiał bym tworzyć kilka postaci i przechodzić wszystkie fabuły po tą jedna kule co jest już kompletnie bez sens czy było by można to zmienić??? Proszę o jak najszybszą odpowiedzi administracji gry.

Casual Player Matterixx's Avatar
    tutaj to nie dostaniesz odpowiedzi modków i adminów
    na discordzie opisz problem i daj pomysł może coś zostanie zmienione
    załóż nowe postki pod każdą fabułe, na następny raz szybciej zbierzesz kule i będziesz mieć większą szanse na ich zbiór plus może turnieje przejmiesz
    GeneralZodder S1 / Samanta S17
    Discord nick: Matterixx#7692

New player
    Quote Originally Posted by Matterixx View Post
    tutaj to nie dostaniesz odpowiedzi modków i adminów
    na discordzie opisz problem i daj pomysł może coś zostanie zmienione
    załóż nowe postki pod każdą fabułe, na następny raz szybciej zbierzesz kule i będziesz mieć większą szanse na ich zbiór plus może turnieje przejmiesz
    dzięki za podpowiedź, ja w innym temacie, ale info przydatne