Results 1 to 4 of 4

Thread: Co z tymi botami w koncu?

New player

Co z tymi botami w koncu?

Siedze sobie na lokacji, biegnie przez nie gracz X, biegnie, nie zatrzymuje sie, fragi na imperialce mu leca jak glupie. Powie mi ktos jak to jest niby mozliwe bez uzycia bota?

Malo tego, mod SB za wypomnienie tego daje mute mod ktory jest w tym samym klanie co winowajca

Serio?

Comper, albo wywal zapis o nielegalnosci oprogramowania wspomagajacego albo w koncu zacznij banowac za to bo wnerwić się juz idzie. Ta, dawaj bana za wulgaryzm, w koncu to takie straszne i razace lamanie zasad ze uzywanie bota sie przy tym chowa. Jak w polskim systemie prawnym, nazwij goscia o innej orientacji slowem na P to dostaniesz wyrok wiekszy niz za morderstwo

Casual Player betelgeza123's Avatar
    Muszą mutować bo jakby się CompeR dowiedział to by 90% moderatorów zwolnił i zbanował xD

No ale widać, że większość graczy (Oczywiście nie wszyscy) KW to nieudacznicy skoro grać nie potrafią i muszą używać bota... xD

Experienced Player
    Jest to chora sytuacja, że comper nic z tym nie robi, ale niestety trzeba się z tym pogodzić. Swojego czasu starałem się z tym walczyć. Nawet z klanu wywaliłem kilka osób, które na botach latały. Zgłaszałem boty, można było nawet jednoznaczne nagrania wysyłać do administracji i nic z tym nie robili (co nie jest dziwne skoro admini często trzymają z tymi co na botach latają, robią z nimi przekręty, więc są kryci). Potem uznałem, że bez sensu z tym walczyć i pajacować bez botów, więc sam na skryptach latałem. A od kilku miesięcy w dupie mam taką grę i nie gram wcale - rzucam tylko asysty raz na 2 dni ludkom z klanu. I żyje się lepiej chociaż pupka trochę swędzi, że prawie 2 lata wierzyłem, że te wszystkie przekręty, olewcze podejście do gry od twórcy i administracji, bezkarność, itp. to tylko z wierzchu tak wygląda, a tak na serio to normalna społeczność i szanująca się gra. Niestety to ściek nie społeczność i raczej się nie zapowiada, aby miało się cokolwiek zmienić. I chociaż nikt na tym nie zyskuje i nie pochwalam takiego podejścia do sprawy to gdy próbuję się postawić na miejscu compera to nie dziwię się, że ma wywalone. Ta społeczność jest tak zepsuta, że nie zasługuje na żadne zaangażowanie. Oczywiście nie wszyscy się do tego ścieku dorzucają, ale niestety działa tu odpowiedzialność zbiorowa.

New player
    @Yamakasi - Kiedys, x lat temu to Comper potrafil bana wrypac bez dowodow, on ma przeciez logi klikniec, starczy sprawdzic. Co nagrania, twarde dowody zapisane na serwerze sa, starczy w nie zajrzec. Tylko po co? Gosc klika w 0,5 sekundy 6 fragow? "trzeba umiec szybko klikac, jak jestes nieudacznikiem to nie umiesz i tylko sie czepaisz". Odnosze wrazenie ze serio nie warto tu czasu spedzac. Dobrze napisales o tej spolecznosci, ja na swoje nieszczescie nie naleze do zadnej kliki bo zwyczajnie przyszedlem z zewnatrz, od tak dla zabawy. Tyle ze plywanie w gownie to zadna zabawa.

Edit:
    Aha, i widze ze ktos edytowal moj pierwszy post usuwajac z niego wulgaryzm... Serio, forma wazniejsza od tresci. Zaklamane, falszywe... w twarz sie usmiechaj, slodkie slowka praw zeby za plecami noz wbic. Nie wiem, moze za stary jestem, ale takie podejscie to... eh, B.Linda na to piekne slowo zna.
    Last edited by Astian86; 05-25-2020 at 16:31 PM.