Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 27 of 27

Thread: Kilka zmian kosmetycznych

Experienced Player
    Co do esencji to tutaj trudny temat z mojej perspektywy. Mogłaby być jakaś możliwość zdobycia tego, przykładowo quest który się robi raz na kilka dni który daje jedną esencję. Ale też z drugiej strony eq UC nie jest wymagane, aby grę przejść (przynajmniej nie kojarzę). Pomijam poboczne aktywności, ale do głównej fabuły chyba nie jest.

Natomiast planeta jest wymagana do przejścia głównej fabuły, więc imo powinna być odcja by zdobyć taką planetę nawet jakby była maksymalnie wykastrowana.

New player
    Dobra, wiecie co, ten pomysl z planeta jest do kasacji. Wlasnie sie kapnelem ze dalej jest jeszcze weselej. Na S jest przeciez zadanie glowne w ktorym trzeba zrobic wiedze "medytacja synchroniczna"... wiec trzeba wbic lvl 8k... tyle ze mobki na zwyklych mapach nie daja doswiadczenia juz. Wiec jak sie nie okrecic tak dupa z tyu, ladna inzynieria, jakkolwiek brzydzi mnie takie podejscie tak utkanie takiej pulapki zasluguje na lekki uklon.

@yamakasi, dalej sa zadania gdzie mozna zdobych troche esencji ultra, nie ma tak zle, w sklepie kupilem doslownie 3 esencje a sprzet zrobiony (juz prawie caly nawet na S nawet). Dodatkowo z eventu urodzinowego byly chyba 4 esencje tez, a to sporo... takze tego tematu nie ma co ruszac, bo raz ze fabularnie nie jest wymagane posiadanie ultra/super sprzetu... dwa, na takie cos to jak juz tutaj ktos napisal mozna murzynowac u innych (bo to juz jest dodatek, zachciewajka a nie wymog do przejscia gry)

Ale to zeby przejsc gre bylo platne przy jednoczesnym informowaniu ze gra fest free to play... wszyscy wstanmy i skandujmy "JAROSLAW! JAROSLAW! JAROSLAW!"

Experienced Player
    Quote Originally Posted by Astian86 View Post
    Na S jest przeciez zadanie glowne w ktorym trzeba zrobic wiedze "medytacja synchroniczna"... wiec trzeba wbic lvl 8k... tyle ze mobki na zwyklych mapach nie daja doswiadczenia juz.
    No popatrz, o tym nawet nie pomyślałem, no to faktycznie lipa. Nie tak to powinno wyglądać :/

New player
    Jak to zwykle bywa w f2p, graj za darmo i płacz, że inni mogą więcej

Experienced Player
    Dobra, powtórzę pomysł, który już podawałem kiedyś, ostatnio również tylko nie na forum, a który rozwiązałby ten problem, mianowicie dodatkowy poziom dziennej aktywności tzw poziom czerwony. Aktualnie można zdobyć 135 punktów aktywności, dodałbym dodatkowe 15 (np za wzięcie udziału w turnieju 10 pkt i za wbicie poziomu w Otchłani 5 pkt) co razem daje 150 punktów. Jak ktoś by wbił wszystkie, to odblokowuje następujące nagrody: 1 x KP, 1 x czerwone senzu, 1 x substancja x20, 1000 x Magiczna Substancja plus jest dodatkowo opcja jak w obecnym ostatnim poziomie, czyli losowe dodatki: 1 x esencja ultra, 1 x kompresor czasu, 1 x ostateczna substancja oraz 1 x karta dusz, na wszystko 5% szansy. Rozwiązuje to problem tym, którzy nie chcą rzucać hajsu na grę, ale wiąże się to z tym, że chwilę będą musieli poświęcić, żeby chociażby zrobić instancje bez udziału pracownika (ożywiłoby to same instancje). Wydaje mi się, że 1 KP dziennie, to nie jest jakieś wielkie poświęcenie ze strony Compera. Chyba, że nie robić tego na zasadzie aktywności dziennej, tylko np tygodniowej, ustalić jakiś dzień (np sobota), w którym się takowa opcja pojawia, wtedy całe 4 KP miesięcznie można by było zarobić

Drugi pomysł, niech Comper się dogada z jakimiś reklamodawcami i zrobi coś na zasadzie tego co obowiązuje w różnego rodzaju grach na komórkach (może na przeglądarkowych też, nie wiem, nie spotkałem się) czyli da gdzieś np w Interakcji zakładkę Kącik TV czy jak zwał tak zwał, tam da możliwość obejrzenia jakiejś ilości reklam w zamian za 1 KP, gra zostanie dalej bez reklam, bo korzystać będą Ci co chcą. Nie wiem ile takich reklam powinno się tam znaleźć, żeby zrekompensować wartość 1 KP bądź nawet coś na tym zarabiać

New player
    @neowgw
    nie powiem, ciekawe to jest co tam wyskrobales, nawet obcinajac nagrody do samego 1kp za taka aktywnosc jest to juz rozwiazanie. Troche to obicie otchlani mi nie pasuje jednak, mozna wbic przed S max 750... ale z drugiej strony na wyrwanie PP pozwalajacej poszalec to nie raz kwestia 60-80kp wiec moze tez nie takie glupie to.
    Ta druga opcja... ze niby cos na zasadzie tych "slynnych" bux'ow? widzialem takie rozwiazania na prywatnych serwerach MU, ale tez jakos srednio dzialaly. Moze po prostu wprowadzic reklamy do gry ktore znikaja jesli masz status VIP ogolny jakis nabyty? i wtedy polaczyc to z ta Twoja pierwsza opcja o aktywnosci. Wtedy darmowi maja widoczne reklamy ale tez mozliwosc zlapania jakiegos tam grosza... Pomysly, to tylko pomysly, ale jak pogadamy to moze wyjdzie z tego cos z sensem.

@trawinsky
    Wez dziecko kryj ryj, bo juz nie wiem jak mam to w grzeczny sposob powiedziec kto Ci tu placze ze placacy moze wiecej? jak narazie wypowiadaja sie osoby ktore wlasnie placa wiec proba wcisniecia palca w oko... sam se go wcisnij ale w to czekoladowe oczko Tylko uwazaj zeby Ci tam cala reka nie wpadla

Forum Administrator Jinus's Avatar
    O jedno proszę, nie kłóćcie się bo ten temat zniknie i tyle będzie z tego.