Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20

Thread: Propozycja zmian

New player
    Dodanie broni specjalnych jest bardzo fajnym pomysłem. Poza tym jak pisał Krychaw instancja na 150 lvl to przesada, więc powinna zostać skrócona o przynajmniej połowę. Fajnym rozwiązaniem byłoby wykonywanie misji bez konieczności chodzenia przez 50 map w dane miejsce tylko bezpośrednio z zakładki "misje" oraz możliwość walki na arenie podczas treningu.

New player mshay's Avatar
    Quote Originally Posted by veno888 View Post
    Ad1 slot na akcesorium ma 1 przedmiot eventowy "szalik" ktoś kto nie zrobił evantu go nie posiada i dlatego ma wolny slot.
    Ad2 nikt nie mówił ze biedzimy to zwiększać w nieskończoność, zostało dodane 10 lvl.
    Ad3 co do epikow zgadzam sie, czy dojdzie do balansu nie wiem, ale sam fakt ze zdobywanie ich jest za łatwe, co do mozolnego bicia umek....na S1 nie jest to tragedia,
    Ad4 nie wiem czy dobrze zrozumiałem popraw mnie, chcesz skalować itemy specjalne typu miecze na niższe przedziały ? najniższy przedział to 119 lvl gdzie zdobywasz KG, ale co wtedy z postaciami typu hybryda gdzie posiada KG mentalne i KT fizyczne ?
    samo skalowanie jak najbardziej, jaki i itemow i samych biju
    1. Rozumiem, że wspomniany „przedmiot eventowy "szalik"” ma już w takim razie zostać do końca gry w tym slocie i nie powinny się tam docelowo znaleźć jakieś inne itemy? xD
    2. Tu nie było o tym pisane, na in-game czacie tak. Dodanie tych 10 pochwaliłem.
    3. Z tego, co wiem, to na razie łączenia serwerów nie było, więc trzeba patrzeć na problem zdobywania sławy do umiejętności holistycznie.
    4. Źle zrozumiałeś. Nie mówię, że ludzie na 15 poziomie mają biegać z mistrzowskimi mieczami, tylko że każdy przedział - gdzie normalnie możliwe jest już zdobycie danego specjalnego przedmiotu, powinien mieć odpowiednio skalowane statystyki, tak żeby zachować unikatowość itemu.

Casual Player
    Quote Originally Posted by mshay View Post
    1. Rozumiem, że wspomniany „przedmiot eventowy "szalik"” ma już w takim razie zostać do końca gry w tym slocie i nie powinny się tam docelowo znaleźć jakieś inne itemy? xD
    2. Tu nie było o tym pisane, na in-game czacie tak. Dodanie tych 10 pochwaliłem.
    3. Z tego, co wiem, to na razie łączenia serwerów nie było, więc trzeba patrzeć na problem zdobywania sławy do umiejętności holistycznie.
    4. Źle zrozumiałeś. Nie mówię, że ludzie na 15 poziomie mają biegać z mistrzowskimi mieczami, tylko że każdy przedział - gdzie normalnie możliwe jest już zdobycie danego specjalnego przedmiotu, powinien mieć odpowiednio skalowane statystyki, tak żeby zachować unikatowość itemu.
    Nie, szalik nie będzie jedynym przedmiotem, ale dlaczego marnować go na miecze etc ? Skoro można stworzyć kolejne akcesorium ? I osobne sloty na miecze, czapki etc?

New player
    Jestem za!!! Bardzo dobry pomysł.Mam nadzieję że przyciągnie to więcej graczy. Pozdrooo

New player
    Na pewno pomysł rozrusza trochę grę,dodatkowy slot fajna sprawa,bo w przyszłości na pewno dodadzą coś do akcesorium,a szkoda marnować na to miejsca,dodatkowy slot = dodatkowa rywalizacja dla osób ktore chcą coś zyskać. A co do redukcji epików zawsze można ich bonusy troche zmniejszyć.

New player Duda04's Avatar
    A ja jestem przeciw. Dodanie każdej drodze swojej broni jest niefabularne. Chcecie zrobić mistrzów rękawiczek, mistrzów krwawych oczu? Na miecze mistrzów miecza jest już slot więc nie trzeba dodawać nowego.
    Co do epiców można znerfić.

New player
    jak cos jestem za

New player
    Dokładnie tak! Epiki są stanowczo zbyt silne...i ja bym przyciął ich procenty o jakieś 40-50%. Bardzo mi się to nie podoba, że ciężka praca nad postacią jak bicie umek czy areny daje nieporównywanie mniej niż JEDEN...słownie JEDEN epik!!!!!!!
    20 poziom Areny daje 40% redukcji obrażeń...a wbicie jej na taki poziom zajmuje wiele miesięcy/lat - a z drugiej strony...te 40% do redukcji/obrażeń można wyciągnąć z JEDNEGO epika...powalone.
    Musimy przemyśleć jak to zmienić...bo chyba nikt nie powinien mieć wątpliwości, że powinno to wyglądać tak : EQ < praca nad postacią i poświęcony czas
    Proponowałbym też zwiększyć % z poziomów areny, oraz zwiększył ilość umiejętności do wbicia (ewentualnie podwoił % z wbijania poziomów umek) - niech mozolne klikanie przez tak długi czas będzie solidnie nagradzane.
    Pomysł że ,,Slotem specjal" bardzo fajny

New player
    Pomysł jak najbardziej jest dobry lecz chciałbym aby jeszcze zmieniono wzór jeśli chodzi o HP względem zdolności wytrenowanych. Zbyt dużo HP mają ludzie z topki co uniemożliwia zaciętych walk plus obrażenia również powinny zostać zmienione a walki fabularne powinny być nieco trudniejsze bo taki chłop z topki ściąga na hita postać fabularną co dla mnie jest trochę śmieszne Pozdro

New player
    Hmm... co do dodatkowych slotów to uważam, że nawet dobry pomysł.
    Epiki trzeba koniecznie znerfić, bo chyba jednak poświęcony czas na zrobienie umek, areny itp powinien być ważniejszy.
    Podniesienie max lv umek też było ok.

A może by tak dodać jeszcze jakieś struktury do wiosek?

~~~lokalizator xD
    Last edited by zorel; 04-10-2020 at 10:58 AM.