Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16

Thread: Najbardziej nie podoba mi się ...

Forum Administrator Jinus's Avatar
    Na logikę.
    Wiecie, że bicie areny podczas trena nie przejdzie? Albo trenisz albo arena :/
    Co do kart, na kw jest taka sama szansa na legi.
    Last edited by Jinus; 04-07-2020 at 12:03 PM.

Casual Player
    pewnie temat trochę zamarł, ale chętnie dodam swoje "trzy grosze"... Zwłaszcza, że już dawno nie byłem w grze...
    1) zbyt mała aktywność twórców i moderatorów (czasem odnoszę wrażenie, że moderatorzy są po to aby tłumić nowe pomysły graczy)
    2) zbyt duża ilość serwerów... osobiście uważam, że powinien powstać tylko jeden serwer, kolejne powinny być dodawane stopniowo wraz ze wzrostem liczby graczy i ich zapału do tworzenia nowych postaci
    3) monotonne zadania... bicie setek, czy tysięcy mobów jest nudne, chyba lepiej by było jakby wzrósł poziom trudności mobów... osobiście wolę eksperymenty z zestawem technik niż nudne klepanie mobów
    4) mała liczba eventów... chyba ciekawszym eventem jest okresowe wprowadzanie zadań i unikatowych nagród, a nie dodawanie bonusów do exp, efektywności treningów itp.
    5) mała liczba technik... wiem pewnie każdy z tym się nie zgodzi, ale jak ktoś jest fanem serii Naruto to na pewno zauważy, że w grze pominięto ogromną ilość technik, które można znaleźć w mandze, anime, czy filmach kinowych... a szkoda bo uważam, że wzrost zasobów technik wpłynąłby ciekawie na rozwój rozgrywki.
    6) zbyt proste drzewka technik... po prostu określona droga jest zbyt prostolinijna... myślę, że ciekawie by było jakby na niektórych poziomach można było wybrać jedną z np. dwóch technik dla określonej drogi...
    7)niemal zerowe znaczenie drużyn...drużyny przydatne tylko na chwilę... a co jakby zrobić z tego coś bardziej statecznego? drużynowa arena... drużynowe walki pvp... drużynowe turnieje... zestawy technik do walk drużynowych... jest dużo możliwości...
    8) klony i przywołańce... dobre tylko na chwilę. w późniejszym etapie są niemal nieprzydatne... a co jakby uzależnić ich moc i LP od ilości postaci... może wtedy stały by się dodatkową siłą w walce
    9) prosty system walki... walka opiera się na blokadzie, wzmocnieniu i ataku... to bardzo ubogi system, zwłaszcza, że techniki dostępne w SW dają o wiele większe możliwości...
    10) brak przedmiotów i zestawów specjalnych... gdzie są na przykład lalki?
    11) zbyt mała możliwość ingerencji gracza w techniki dostępne dla peta.

Casual Player Lawsen's Avatar
    1) Jedyne co moderatorzy tłumią to aktywność na sb. Większość pomysłów od graczy nie ma sensu
    2) I tutaj nie rozumiem jednej rzeczy. Nikt nie chciał nowych serwerów i jednocześnie większość chciała nowego(aktualnego) wzoru dmg. To się wyklucza. Im bardziej ułatwia się grę starym graczom tym większy popyt będzie na nowy serwer.
    3)przez aktualny wzór dmg
    5/6)więcej technik to więcej bugów. już teraz jest tego sporo
    7/8) przez aktualny wzór dmg
    9)przez wzór dmg
    Przez graczy eswu stało się drugim kw, więc jedyne co mogę wam zaproponować to granie na s4 z resztką elity sw.

Casual Player
    co do bugów... masz rację jest ich sporo, ale to nie powinno wykluczać wprowadzania nowych technik, elementów ekwipunku itd... bugi powinny być eliminowane, żeby móc dalej rozwijać tą grę. Innej opcji tutaj nie widzę. A osobiście myślę, że łatwiej jest wykrywać i naprawiać błędy na jednym aktywnym serwerze niż błądzenie po kilku serwerach

A s4 też skłania do przemyśleń i napraw. Sam na tym serwerze mam problem z bugiem w wyniku którego znikają mi niektóre elementy ekwipunku gdy próbuje je założyć...

Casual Player Lawsen's Avatar
    Wszystkie serwery są na tym samym silniku, więc błędy są takie same na każdym.
    Nowe itemy są cały czas wprowadzane podczas eventów i kolejnych przedziałów.
    Pobugowane fuin też zostało dodane całkiem niedawno biorąc pod uwagę częstość aktualizacji.
    Technik jest tyle, że na topce starczyłoby na kilka postek.

Aktualnie sw ma 3 problemy: wzór dmg i celności, manusy i staty epików. Nie licze takich oczywistości jak brak graczy i błędy.

Casual Player
    no dobra, a według Ciebie dlaczego brakuje graczy w SW?