Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 71 to 78 of 78

Thread: Zbijanie PA i nowy antybot

Casual Player betelgeza123's Avatar
    A jakby CompeR wprowadził tą całą Twoją wyprawę to czasem nie będzie jeszcze mniej rzeczy do robienia?...

I jak jesteś taki niezadowolony, że nie ma co robić to pisz do CompeRa z pomysłami żeby gra była ciekawsza i było co robić cały czas.

Experienced Player
    E e e... pomysł z symulacją, to jest MÓJ! Wypraszam sobie! ^^

Casual Player
    Quote Originally Posted by betelgeza123 View Post
    A jakby CompeR wprowadził tą całą Twoją wyprawę to czasem nie będzie jeszcze mniej rzeczy do robienia?...

I jak jesteś taki niezadowolony, że nie ma co robić to pisz do CompeRa z pomysłami żeby gra była ciekawsza i było co robić cały czas.
    Jestem za uatrakcyjnieniem gry a nie wprowadzeniem tylko 3 przycisków... przez pierdyliony, pierdyliardy godzin

Casual Player betelgeza123's Avatar
    Wybacz neowgw No ale w każdym razie Cirrus ten pomysł popiera, dlatego o tym pisze.

No to uatrakcyjnieniem gry byłyby jakieś całkiem nowe opcje (Coś jak Otchłań, Laboratorium itp) a nie zmiana zbijania PA na wyprawy.

Casual Player
    Quote Originally Posted by betelgeza123 View Post
    Wybacz neowgw No ale w każdym razie Cirrus ten pomysł popiera, dlatego o tym pisze.

No to uatrakcyjnieniem gry byłyby jakieś całkiem nowe opcje (Coś jak Otchłań, Laboratorium itp) a nie zmiana zbijania PA na wyprawy.
    Popieram bo gra nie polega na katowaniu siebie ciągle tym samym

New player
    Jedno jest pewne, boty sa i rozwalaja rozgrywke. Ile razy widzialem typa biegajacego po mapie z predkoscia jakby trzymal strzalke a pkt na imperialce lecialy jak glupie. Klikam recznie, miliony PA leca, rece czasem bola tak ze po obijaniu nie moge utrzymac kubka z kawa... Comper tak obiecywal ze pobanuje bociarzy i co? i ufo.
    Ja widze 2 rozwiazania calej tej sytuacji:
    1. faktycznie zbanowac boty, perm i koniec dywagacji
    2. zalegalizowac boty i koniec dywagacji

Bo tak naprawde cala dyskusja rozbija sie o to ze jedni bija uczciwie i sie mecza godzinami a inni odpalaja bota i maja wylane.

Edit:
    Tak teraz sobie mysle, gralem kiedys w MU online, tez boty byly tepione a mimo to funkcjonowaly na potege. Az w koncu z czasem ktos zdal sobie sprawe z tego ze to walka z wiatrakami. I wprowadzono do gry zintegrowanego bota. Co za problem zrobic takie cos i tutaj? (mowie o problemie moralnym, bo technicznie to wiem ze to bedzie raczej spore wyzwanie) - wprowadzic nawet ustawienia ze chcesz sobie automatycznie odnawiac PA fasolami, jakie fasole maja isc, jakie subki... i postac bedzie biegala automatycznie po mapce a Ty tylko siedzisz. I co jakis czas wpisujesz capcha zeby kontynuowac (powiedzmy co 2-3 minuty?) Musisz siedziec aktywnie (stosunkowo), czasu nie zaoszczedzisz, fasole i subki dalej beda uciekac jak do tej pory, jedyne co sie zmieni to ze nie bedziesz musial wymieniac klawiatury po pol roku a i gips z reki bedzie mozna zdjac.
    Last edited by Astian86; 04-05-2020 at 00:26 AM.

Experienced Player
    Jest to trochę dalej posunięta myśl z mojego pierwszego posta, aczkolwiek takie rozwiązanie też by mi odpowiadało. Skoro nie da się z czymś wygrać to trzeba wyrównać szanse wszystkich.

New player
    Przydaloby sie jeszcze zeby w koncu ktos ze szczebla administracyjnego sie wypowiedzial. Tu na forum temat jest moze ledwo zywy, ale w grze, na prywatnych kanalach o botach jest codziennie, ludzie sa po prostu wku****** juz cala ta sytuacja.