Results 1 to 8 of 8

Thread: Propozycja zmiany mobów z questa na Brolliego

New player

Propozycja zmiany mobów z questa na Brolliego

Witam
    Mam taką propozycje, aby zmienić statystyki mobów w questach na Brolliego a dokładnie na R-bornie, gdyż mimo że mam 1250 level i po 25 000 000 000 i ssj4 nie da rady pokonać bez treningu kilkudniowego w/w moba w quescie np. Król vegeta ssj4. Grając Vegetą ze 200% słabszymi statami przeszedłem R-borna a Brollym nie da rady.
    Może dało by to rade jakoś zmienić aby lepiej się grało a nie tylko trening puszczać i po tygodniu dopiero sobie część questa zrobić.

New player betelgeza123's Avatar
    To nie trenuj tylko zdobywaj moc z mobów. (Najlepiej kup Prywatną Planetę + bonusy za KK / KP)

Wtedy za pewne ich pokonasz po 5 minutach zbijania PA.

New player
    Quote Originally Posted by betelgeza123 View Post
    To nie trenuj tylko zdobywaj moc z mobów. (Najlepiej kup Prywatną Planetę + bonusy za KK / KP)

Wtedy za pewne ich pokonasz po 5 minutach zbijania PA.
    Nie każdy ma zamiar kupować KP żeby kupić Prywatną planete, a PA codziennie zbijam i tak to malutko daje a nie mam zamiaru wydawać kasy na KP

New player
    Trzeba było trochę współczynnika wbić a nie przechodzić od razu na R born. Teraz albo trenuj albo drugą postać zrób.

Unique Player
    Zepsuta postać poprzez przejście z super niskim współczynnikiem to zepsuta postać. Nie ma powodu zmienianie gry pod zepsute postacie.

KW Moderator Jinus's Avatar
    Quote Originally Posted by hexado View Post
    Nie każdy ma zamiar kupować KP żeby kupić Prywatną planete, a PA codziennie zbijam i tak to malutko daje a nie mam zamiaru wydawać kasy na KP
    Malutko daje?
    Człowieku bez tego nie ukończysz U, pp jest potrzebne a wbijanie lv bez niej na g,u i s jest po 1 nie realne a po 2 grę skończysz na G

Casual Player Salatar's Avatar
    Witam
    Mam taką propozycje, aby zmienić statystyki mobów w questach na Brolliego a dokładnie na R-bornie, gdyż mimo że mam 1250 level i po 25 000 000 000 i ssj4 nie da rady pokonać bez treningu kilkudniowego w/w moba w quescie np. Król vegeta ssj4. Grając Vegetą ze 200% słabszymi statami przeszedłem R-borna a Brollym nie da rady.
    Może dało by to rade jakoś zmienić aby lepiej się grało a nie tylko trening puszczać i po tygodniu dopiero sobie część questa zrobić.
    Faktycznie straszne jest kilka dni treningu. Ciesz się że nie grałeś jakieś 10 lat temu, gdzie gracze musieli trenować tygodnie aby pokonać tylko głupiego C19 bo nie było takich bonusów do trena jakie są teraz. Uwierz że kilka dni treningu to nic nadzwyczajnego, trzeba się uczyć cierpliwości.

Experienced Player
    Ty to weź se jakiś turniej wygraj gdzie są KPki do zgarnięcia, ja tak zarobiłem na swoją PP