Results 1 to 3 of 3

Thread: Wojny imperialne

New player

Wojny imperialne

Pomysł podawałem kiedyś na DC ale chyba zaginał w jego czeluściach Takze napisze jeszcze raz tutaj.
    A wiec mój pomysł nie zmienia podstawy wojen imperialnych czyli zostało by tak jak jest teraz, zmieniła by się tylko nagroda.
    Za fragi nie dostawalibyśmy fasolek tylko kryształy (coś na wzór instancji) i mój pomysł polega na tym by np za każde 10 fragów dostać 1 kryształ (oczywiscie jest to do uzgodnienia) i wtedy kryształy byśmy wymieniali na senzu, wyeliminowalo by to sytuacje gdy np bijemy impy w weekend nabilismy 3k fragów a i tak dostaniemy tylko 1 redke.

Pozdrawiam.

Experienced Player
    Zamiast kryształu dałbym coś innego (kryształów mamy już i tak dużo). Może kolejne odznaczenie/certyfikat/medal na wzór tych za listy i pvp?

Kryształy dawałbym nie częściej niż co 100 fragów, tak aby jednak było wymagane chociaż minimum zaangażowania. Jak ktoś będzie miał przykładowo 50 fragów to będzie musiał się zastanowić czy odpuszcza czy jeszcze rundkę strzeli dla kolejnej nagrody. Poza tym trzeba wyeliminować dostawanie nagród za przypadkowo wygrane walki (a zdarza się nabić 10 fragów nie bijąc).

1 kryształ - zielona
    3 kryształy - fioletowa
    6 kryształów - żółta
    10 kryształów - redka

coś mi tu nie pasi, trochę za łatwe by to było. Zwiększenie wymagań będzie nerfem dla tych co nie robią masowo fragów, więc chyba odpada - i tak po wprowadzeniu redek w daily questach już się odechciewa bić fragi. A gdyby zostawić obecne nagrody, a nowe dać dopiero po przekroczeniu tysiąca fragów?

Można by też zrobić, że za każde imp byłyby inne kryształy (i wtedy można by zdobywać szlify poszczególnych imp - szlifa «naszywka z oznaczeniem stopnia wojskowego, umieszczana na ramieniu munduru»)

Albo, aby można było zdobyć więcej jedną fasolkę? najprostsze ale najnudniejsze rozwiązanie - wolę te z nowym itemkiem
    1100 redka + zielona, 1600 redka + zółta, 2300 2xred + fioletowa, 3000 3xred

Experienced Player
    Jestem za tym, żeby coś z tym zrobić, bijąc imperialki na s12 zanim wbijesz 1k Demonów, to wbijasz grubo ponad 2k Bogów i ponad 1k RR, więc jakieś rozwiązanie by się przydało, bo ostatecznie dostaje się 3 redki za ponad 5k fragów