Results 1 to 7 of 7

Thread: Gra

New player

Gra

Witam,

Chciałbym zapytać, czy są jakieś plany na dalszy rozwój gry? Czy ta gra po prostu jest już zamkniętym projektem?

Pozdrawiam

Casual Player Katsuro's Avatar
    Gra jest cały czas rozwijana, w bardzo powolnym tempie

New player
    I właśnie wydaje mi się, że to bardzo powolne tempo rozwoju gry powoduje, iż coraz mniej osób w nią gra...

New player
    No niestety to prawda, a nic sie nie zmienia , aktualizacje nadal sa wprowadzane raz na ruski rok..
    Zadnych zapowiedzi, informacji , tylko cisza i pustka.
    KW ma aktualizacje co chwile , a te dwie gry sa zaprojektowane przez tego samego tworce, szkoda ze nie trakuje ich po rowni , a jedna aktualizuje caly czas a druga ma w glebokim powazaniu, z takim podejsciem nie powinno sie w ogole borykac o projekt sw, bo tylko strata czasu dla tworcy i rozczarowanie wsrod graczy.

New player
    Z naciskiem na "rozczarowanie wśród graczy"... Osobiście wolę SW niż KW... Myślę, że to jest projekt o wielkim potencjale... Niestety, zaniedbywanie tego projektu przez twórcę niszczy potencjał tej gry... Jednak jedyne co możemy zrobić to pogadać na forum o takich sprawach i mieć nadzieję, że twórca tej gry w końcu zacznie nas brać na poważnie...

Casual Player Katsuro's Avatar
    Nie ma się co oszukiwać, KW przynosi większy zysk niż SW więc twórca skupia się bardziej na tym co przynosi dochody
    Można mówić że jest to trochę krzywdzące dla części graczy, ale każdy racjonalnie myślący człowiek postąpiłby dokładnie tak samo. Aktualizację wychodzą średnio co 2-3 miesiące, pozostaje tylko czekać.

New player
    Ostatnia aktualizacja była ponad 2 miesiące temu, dodanie kilku lokacji i questów fabularnych.
    Jest się czym dziwić że dochodów nie ma / bądź są niższe ? Dla mnie to raczej zaskoczeniem by nie było :P