Results 1 to 5 of 5

Thread: Wojny klanowe

Experienced Player

Wojny klanowe

Temat wynikł z dzisiejszej sytuacji, mianowicie - o godzinie 23 z paroma minutami mieliśmy nie całe 2,4k fragów, a co za tym idzie, nawet odpalając następne wojny nie byliśmy w stanie dobić tych kilku fragów do odpalenia buffów nr 17 i 18, ponieważ te wojny byłyby zaliczone na jutro. Moja propozycja jest taka, żeby wojny klanowe, z automatu były kończone i zliczane pod koniec dnia, tzn jak ktoś odpali o 23:50, to tylko fragi z tych 10 minut zostaną zaliczone, a o 24 automatycznie wojny się skończą, jak ktoś będzie miał życzenie wbijać fragi na następny dzień, to po prostu wypowie sobie wojny jeszcze raz, a takie rozwiązanie myślę, że jest sprawiedliwe i najrozsądniejsze jasne, mogłem wypowiedzieć wojny wcześniej itd, ale sytuacja wyszła jak wyszła, przez prawię godzinę która pozostała byłem w gotowości do bicia, ale nie miało to sensu jeśli patrzeć na same buffy, a taki był cel tego bicia. Stąd taka propozycja

Casual Player
    Jestem przeciw. Po co sobie komplikować życie.
    NeoWGW, to samo się tyczyło wojen imperialnych. Gdy prosiłem o pewne zmiany, wiesz jak skończył się temat... (ale to tak "by the way").

A co jeżeli np. ja jago gracz chciałbym właśnie wypowiedzieć wojny o godzinie 23:10 (dajmy na to) i chcę żeby zakończyły się one po 24:00 i zaliczyło mi fragi na kolejny dzień? Bo może ja jako gracz nie mam czasu bicia fragów wcześniej, mam czas w nocy i mam taką strategię gry?

Wypowiedź wojny wcześniej i po sprawie. Nie dałeś rady? Trudno. Wypowiesz w następnym dniu.

Experienced Player
    Skoro masz czas w nocy to w czym problem zebys wypowiedzial sobie wojny o 24?

Ale okej, masz prawo do wlasnego zdania

KW Moderator Jinus's Avatar
    "o godzinie 23 z paroma minutami mieliśmy nie całe 2,4k fragów"
    Bijcie wcześniej fragi i po sprawie, sam w klanie nie jesteś.

Unique Player
    reguły powinny być jak najprostsze a nie że wojna trwa godzinę ale nie o 23 bo wtedy trwa krócej a w przestępny piątek miesiąca będzie trwała do 1 w nocy bo tak... to nic nie wnosi do gry