Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 34

Thread: moje propozycje

Experienced Player gajos's Avatar

moje propozycje

1. KARTY DUSZ
    nowe karty dusz, mamy tyle postaci w db...
    nowe karty ponad niezwykłe, były by to tylko fuzje z db czyli: gogeta, vegetto, gotenks, fused zamasu, kafla, coś jeszcze by się znalazło

2. KULE ENERGII
    totalny rework kul, balans bonusów do poszególnych odrodzeń, tak jak będę pisał niżej 25% do expa na sbornie to jest nic.
    nowy mechanizm resetowania kul, dodanie opcji zablokowania bounusu, jak wiemy szukanie upragnionych bonusów jest tak monotonne że można przy tym zasnąć.

3. KIJE, MIECZE, I CO TAM JESZCZE MAJĄ
    odblokować kij super na sbornie
    balans bonusów kija na sbornie, tak jak będę pisał niżej, te bonusy to śmiech na sali dla sborna, po co robić kij ultra jak jest usless
    to chyba prank że daliście na osotatni bonus % do mocy z walk wojennych http://prntscr.com/n4pdpr

4. BALANS
    https://prnt.sc/n4p87f
    http://prntscr.com/n4p9o1
    fajnie jak by były te bonusy zoptymalizowane pod dane odrodzenia, bo na takim sbornie 25% do dośw to jest tyle co nic, a nawet mniej.
    % do mocy z walk wojennych? wywalić to totalnie, nie mamy 2009r gdzie moc w kw zdobywa się tylko z wojen, można równie wywalić skrypt odpowiadający za drop mocy z pvp bo jest to nie potrzebne.

przykład https://prnt.sc/n7x47l z każdym kolejnym rebornem zwiększały by się wszystkie bonusy

5. SERWERY
    na co czekamy z kolejnym łączeniem serwerów? graczy na nich nie przybedzie, co jedynie może ubyć

6. SMOCZE KULE
    dodać jakieś powiadomienie że np '' w tym dniu sk odzyskają swoją moc''
    ile razy zapmnieliśmy że są smocze klule do zbierania? , małe usprawnienie dla zapominalskich.

7. PAKTY
    może to już czas by prowadzić że można mieć 2 pakty? zwiększyć poziom maxymalny paktów, może bez tych na łączenie i ulepszanie itemów.

8. ASYSTOWANIE
    http://prntscr.com/n4pmab zmiana tego na 1pkt teleportacji, bo drogo

9. PRACOWNICY
    pomysł ukradziony ale dopracowany xD
    dodać odrodzenie pracowników, po odrodzeniu zyskujemy bonusowe kryształy z instancji, zbyt wiele w tym zakresie nie można wymyśleć, ktoś coś może w komentarzach ciekawego napisze

10.ULEPSZANIE ITEMÓW SUPER
    dodać opcje ulepszania esencji super http://prntscr.com/n4pqpy
    można pomyśleć też nad opcją ulepszania kija (ta wiem jeszcze nie ma) i kolczyków super

11.PP
    zmiana tego bonusu http://prntscr.com/n8hhiz by działał również po za pp, totalnie ta struktura jest słaba i nie opłacalna.
    dodanie nowych struktur na pp typu z % zwiększającym max pa, przyrost pa, większy limt senzu, to tylko przykłady.
    można pomyśleć nad rozbudową maxymalnego lvlu do 30

12.PP
    zmiana tej struktury http://prntscr.com/nib40w z % do treningu na rezultat treningu z mniejszym % i żeby działało na pp i po za pp, tak samo bonus lokacji powinien działać również i na pp

13.Nowa instancja
    chyba troszkę dużo czasu mineło od dodanie 5 insty, przydała by się nowa

14.Nowy quest dzienny
    zadanie na oddanie zielonych i fioletowych fasolek na żółte (przy wymianie dać 10% szans na to że zamiast żółtej da nam redke)

15.wojny imperialne/planetarne
    za każde wbite 1k fragów redka
    przykład, wbiłem 5k fragów dostaje 5 redek
    jeśli nie to skrócić czas wojen imperialnych do 2h bo za długie są

15.Nowe rangi imperialne
    jak w tytule, + nowy bonusy do expa i trena?
    Last edited by gajos; 05-11-2019 at 17:09 PM. Reason: dodanie linka

Experienced Player
    1. w sumie spoko by bylo gdyby byly jakies nowe ^^ do tego dodam ze mozna by bylo zmniejszyc wymagania na 6 i 7 kart, bo 50k i 500k to wg. mnie zbyt duze koszta jak dla tych bonusow z kart

2. Rework ok, ale jaki? ;d
    Co do bonusow, najlepiej i najprosciej bedzie pomnozyc te % bonusy jak do doswiadczenia przez poziom odrodzenia, tzn nonborn 25%, rborn 50%, g 75% u 100% i s 125%, a bonusy do szansy na cos zostawic tak jak sa.
    No i wiadomo kilka bonusow usunac calkiem bo nie sa juz w ogole przydatne.
    Opcja zablokowania na +, od siebie dodam, że można by było 'naprawić' ulepszanie kuli, bo obecnie wymaxowanie 9 bonusów jest niemożliwe (jak ktos widzial 9 wymaxowanych to podeslijcie )

3.Bonusy do doswiadczenia itd mozna zwiekszyc tak jak z kulkami ^^. Co do kijka etc. super, spoko - była by możliwość dalszej progresji ^^.

4.No to znowu, tak jak z kulkami etc xD

5.Wiadomo - za.

6.Mogłoby wyswietlac np. na chacie przykładowo "Ziemskie smocze kule odzyskały odzyskały moc"

7.Dwa pakty w sumie ok, od sborna np. A umki na ubornie dostaly 10 kolejnych poziomow, wiec mogloby dojsc nastepne 10 na S.

8.E tam, drogo. 1pkt tele za malo xD

9.No spoko sprawa, ale zeby nie bylo robione jadeitami ewo jak ze stworkami xD

10.Spoko sprawa, esencje powinno sie dac ulepszac tak jak inne przedmioty, tak samo kolczyki byle rozsądne wartości co poziom i wiadomo, jeśli wystepuje jakis bonus w postaci szansy to on zostaje na kazdym poziomu ulepszenia taki sam

Unique Player
    1. spoko - można by uzyskiwać te karty np. z łączenia innych.
    2. tak
    3. tak - jak wszędzie cześć bonusów jest do niczego osobiście uważam że sporo bonusów do max limitu senzu a nie ma bonusów do szansy na senzu co powoduje problemy przy zbijaniu limitu dziennego
    4. tak - moc z pvp to dno - a co do zbalansowania bonusów klanowych pod born to pewnie będzie ciężko zrobić
    5. tak
    6. whatever - ja tam nie czytam chatu :P
    7. czemu nie - o ile to nie za dużo, albo np podzielić pakty na pvp/pvm i dać możliwość posiadania 1 takiego 1 takiego astaroth lub crowley i lilith lub ten ostatni
    8. i tak nie używam 1 kk to za dużo
    9. zrobić jak ze stworami po odrodzeniu podnosiłaby się klasa
    10. to tam whatever - jak trzeba dodać więcej stat to można tego kotleta odgrzać

Experienced Player kielon51's Avatar
    Bardzo tak na wszystkie, nie ma co się rozpisywać, pomysły są po prostu dobre.

Experienced Player
    Oczywiście na tak. Każda zmiana poprawiająca komfort grania jest mile widziana. Jednak znając życie znajdą się rzesze graczy którym te zmiany nie będą się podobały "bo coś jest źle". A przecież po wprowadzeniu zmian zamiast krzyczeć że bez sensu te poprawki to można na spokojnie napisać że jest wymagany balans i poprawki.

Nie tak dawno kilka podobnych pomysłów było dodawane przez inne osoby np z kulami energi. Większość osób wypowiadała się następująco : "za dużo tego ułatwiania" teraz napisał gajos i każdy piszę "no super jestem za". Może jeszcze dodajmy do tego 180 KK za dzienną aktywność zamiast 18. Albo CompeR niech obniży ceny za KP tak gdzieś o 95%.

Owszem z kulami energii nawet trzeba coś zrobić bo tak właściwie to nic nie dają na S bornach. Serwery od 7 do 12 można połączyć. I nowe karty też ok. Co do reszty więcej informacji jakby Pan to widział Panie Gajos

Experienced Player gajos's Avatar
    Quote Originally Posted by Savitar9349 View Post
    Nie tak dawno kilka podobnych pomysłów było dodawane przez inne osoby np z kulami energi. Większość osób wypowiadała się następująco : "za dużo tego ułatwiania" teraz napisał gajos i każdy piszę "no super jestem za". Może jeszcze dodajmy do tego 180 KK za dzienną aktywność zamiast 18. Albo CompeR niech obniży ceny za KP tak gdzieś o 95%.

Owszem z kulami energii nawet trzeba coś zrobić bo tak właściwie to nic nie dają na S bornach. Serwery od 7 do 12 można połączyć. I nowe karty też ok. Co do reszty więcej informacji jakby Pan to widział Panie Gajos
    dostatecznie napisałem jak to widzę, nie chciałem się zbytnio rozpisywać, bo prawdopodobnie i tak to będzie zlane

New player
    Mordo wszystkie dobre pomysły !!!!

Experienced Player
    No dokladnie, wiekszosc pomyslow juz tu byla ;P co do wymaksowania kuli, mam 5 bonusow na 100%, 6 jest juz blisko, z ciekawosci bede cisnal do konca czy da sie zrobic wszystko na 100, a jak sie da, to fajnie jakby taka kula zmieniala kolor na np czerwona i wszystkie bonusy rosly x2, w zamian za cierpliwosc i wytrwalosc ;P no ale same kule oczywiscie do przerobienia, mozna sporo bonusow nowych dodac, no i generalnie wszystko na tak, ja zawsze jestem na tak, im wiecej opcji tym fajniej xd

Experienced Player
    Co do maxowania kul to są sposoby na "oszukanie" systemu. Kolega z s1 ma jedną taką kulę chyba all 100%. A co do zlewania pomysłów to wniosek jest jeden. Jest za mało graczy i zbyt mało przez to kasy pakowanej na KW, stąd opieszałość z dodawaniem fabuły i zadań pobocznych. Zabiegi reklamowe, ale takie konkretne, mogły by choć niekoniecznie ściągnąć nową falę graczy. Ale na reklamę trzeba trochę wyłożyć bo samo się nie zrobi.