Results 1 to 9 of 9

Thread: Transformacje

Experienced Player

Transformacje

A ja mam taką małą sugestię, żeby po odpaleniu transformacji, trwała ona faktycznie tyle ile powinna, a nie gaśnie po jakimś czasie jak się wylogujemy/przelogujemy, na słabszej postce Otchłań robię z transformacją, a jak skacze po postaciach to w końcu gaśnie, nie zauważam i wypych następuje, to samo przy biciu mobów.. Jest to drobiazg wydaje mi się, a przestanie denerwować, przynajmniej mnie

Experienced Player
    Transformacje tak są teraz zrobione że max 3h trwają, ale można je co chwilę odpalać. Włączasz ssj wyłączasz i od razu możesz włączyć. Kiedyś trwały dłużej ale trzeba było godzinę odczekać aż będzie można znowu odpalić.

Experienced Player
    No mi chodzi o to, że jak ma trwać 3h to niech trwa te 3h, a nie się sama wyłącza, nie że ja wyłączam, tylko sama z siebie.

Experienced Player
    Też zauważyłem że tak się sam wyłącza. Ale zawsze można włączyć go ponownie więc nie robiło mi to większego problemu. Jednakże powinno być to dopracowane.

Experienced Player
    No ja wiem, że dla chcącego nic trudnego i nie jest to jakieś mega uciążliwe, aczkolwiek czasami irytuje, a myślę, że nie jest to wielka filozofia, a żeby to zmienić xd

Unique Player
    To samo przy biciu mobow? A przy czym ma byc jak transformacje nie działają na pvp?

Experienced Player
    Nie rozumiem do czego bijesz.. Napisałem, że gdy transformacja się sama wyłączy i się tego nie zauważy, bo robiło się coś na głównej postaci np, wracasz na słabszą postke i bez transformacji strażnicy wypychają mnie z poziomu, bądź przy biciu mobów na PP tracę wszystkie punkty pvm bo np z Epikiem sobie ta postka nie radzi - rozrysowałem o co mi chodzi, czy ja się gdzieś dziwie ze przy biciu mobów tak jest, bądź sugeruję, że przy biciu pvp transformacje działają? o.O

Unique Player
    nie no spoko, to jest wiadomy błąd ale każdy to olał bo ssj nie ma cd odkąd jest nowy silnik. Pisałeś coś o obijaniu głębi, że niby ssj do pvp... jak nie to wiadomo o co chodzi.

Experienced Player
    Gdzie ja napisałem coś o głębi? XD