Results 1 to 10 of 10

Thread: Wspólny Ekwipunek dla konta

New player

Wspólny Ekwipunek dla konta

Witam wszystkich.

Moim pomysłem jest w Ekwipunku wprowadzenie jednego slotu jakim byłby "Magazyn".
    Na czym ów magazyn by polegał? Otóż można by tam wsadzać przedmioty, które chcielibyśmy móc sobie przekładać na inne postacie z konta.
    Moim zdaniem bardzo niewygodne jest ciągłe wciskanie Przekaż>Nazwa postaci>Akceptuj.
    Magazyn działał by podobnie tj. wsadzamy przedmioty do magazynu który jest wspólny dla konta i każda postać stamtąd może sobie założyć przedmiot a następnie go
    tam wsadzić z powrotem. Wydaje mi się, że trochę to usprawni system przekładania przedmiotów między postaciami z konta.
    Jak również nie jest to myślę trudne do zrealizowania.

Dzięki za przeczytanie i proszę o komentarze,
    Pozdrawiam Azira.

@edit

Permanentne odblokowanie jednego slotu magazynu - 10KP.
    Permanentne odblokowanie 6 slotów magazynu - 45KP.
    Maksymalny poziom magazynu - 8 (8 slotów)

Odblokowanie jednego slotu na 14dni - 10KK, 30 dni 19KK
    Odblokowanie pięciu slotów na 14 dni - 48KK, 30 dni 90KK
    Maksymalny poziom magazynu za KK jest 5
    Last edited by Promyk123; 01-18-2019 at 22:00 PM.

Casual Player
    Nie, jest to całkowicie nie potrzebna wygoda. Do tego pewnie będzie zbugowana na samym początku co jeszcze bardziej wkurzy graczy co będą tego używać. Istnieje prześlij, działa dobrze i to styknie, chyba że wrócimy sobie do przesyłania itemków przez odkupywanie ich od siebie na aukcjach jak tak nie pasuje to prześlij ;]

Casual Player
    Nie żebym się czepiał, ale to takie trochę bez sensu
    masz PRZEKAŻ więc po co się bawic w takie rzeczy... lepiej niech się zajmą fabułą s a nie takimi bzdetami

bez urazy oczywiście

New player
    Po to prosiłem o komentarze, żebyście wyrazili swoje opinie. To że ktoś odrzuca pomysł lub się jemu on nie podoba z jakiegoś powodu to nie powód do urazy ;p. Dzięki za komentarze.

Casual Player
    Jak dojdziesz do Sborna i zaczniesz bić mystiki będziesz mieć tyle setów SC że nie będziesz przesyłać wiecznie jednego i tego samego z postaci na postać

KW Moderator RajZus's Avatar
    Na Nie jest to kompletnie nie potrzebne.

Quote Originally Posted by ishidar View Post
    ...Do tego pewnie będzie zbugowana na samym początku co jeszcze bardziej wkurzy graczy co będą tego używać. Istnieje prześlij, działa dobrze i to styknie...
    Chyba nie wiesz na czym polega postęp :<
    poprzednie konto - mrrr

Zapraszam na http://hayuna.pl - poradniki do KW

New player SirBuuno's Avatar
    Paczki, redki, subki, itemy do ulepszania przedmiotów, kamyki z inst.... Nie podoba mi się to, że wszystko można by tam wsadzić. Opcja przekaż jest świetnie zrobiona i według mnie wystarczy

New player
    Tylko, że tam nie ma nic napisane odnośnie przesyłania paczek, redek, subek etc. Jest to bardziej na zasadzie, "hej, mam miliard pancerzy, symboli i innego syfu, a chciałbym do szybciej przerzucić na inne postaci więc wrzucę sobie to do tego magazynu i zajmie mi to mniej czasu". Tak to generalnie widzę. Pomysł jest spoko, ale też się trochę boję że jakby to weszło to by mogło być w pewnym stopniu zbugowane przez co ludzie mogliby płakać.

New player SirBuuno's Avatar
    Kombinacja niepotrzebna, nie wnosząca nic do gry tak naprawdę. Ile czasu zajmuje przekazanie itemów? 3 sekundy? Nie chce Ci sie pisać nicku cały czas to korzystaj z ctrl+c, ctrl+v.