View Poll Results: Czy taki zarys instancji Ci się podoba?

Voters
8. You may not vote on this poll
  • tak

2 25.00%
  • nie

6 75.00%
Results 1 to 7 of 7

Thread: Instancja lvl 225 *JASKINIA* by Yushi

Casual Player

Instancja lvl 225 *JASKINIA* by Yushi

1 ETAP:

*zabij 20000 mobów w czasie X

( trzeba dobrać czas pod 5 osobowe party i ustalić krótki czas na wykonanie zadania by w 3-4 osoby nie dało się go zrobić )

opis zadania: tak trudne zadanie wymagające współpracy należy właśnie dać na początku instancji bo w razie nie powodzenia nie tracimy dużo czasu poświęconego na inste

*zbierz 5 ukrytych monet (szansa na zebranie 10%- cd odnowy 1m)

*pokonaj 5 strażników (boss) każdy gracz dostaje z każdego bossa po 1 sztuce minerału - ważne w kolejnym zadaniu

opis zadania : tutaj najważniejsze by bić strażników w 5 osób i zebrać 25 kryształów które przekazujemy liderowi instancji

* oddaj 25 minerałów

2 ETAP:

*zbierz 5 grudek złota ( jako zapłata za przejście) w czasie 5m - szansa na zebranie 100% odnowa 5m

opis zadania: ta sama zasada co z minerałami przekazujemy liderowi insty

*oddaj 5 grudek złota

*zaczekaj 2m

*zabij 25 000 mobów

*pokonaj 100 bossów ( z każdego bossa dropić będzie grudka ziemi wiec i tu ważne by bić bossy razem aby uzyskać większe nagrody )

opis zadania: szansa na grudkę 100% dla każdego

*oddaj 500 (max) grudek ziemii >>>>>>>>nagroda : 500 kryształów insty równo podzielonych na 5 osób

opis zadania: jeśli oddamy 500 grudek liderowi i on odda NPC taka ilość to z tej puli każdy dostanie równą część kryształów instancji =100 na osobę

instancja byłaby 5 osobowa

NIE WIEM NA ILE REALNE W RAMACH MECHANIKI SW JEST WPROWADZENIE TAKIEJ INSTANCJI ALE TO JEST MOJA OSOBISTA WIZJA

Można krytykować a jeszcze lepiej jak coś dodacie od Siebie, uważam że insta dla 5 aktywnych osób powinna pójść gładko bez zbędnego utrudniania na instancji liczy się kolektyw a nie szybkość komputera czy łącza w biciu mobów, takie moje skromne zdanie

Oczywiście oprawę graficzną i dialogi zostawiam znawcom

Od Siebie dodam że korci wciśnięcie do insty NPC z wymianą kryształów na EPIKI

SW Super Moderator ShunOmate's Avatar
    Quote Originally Posted by Devastator View Post
    *zabij 20000 mobów w czasie X

( trzeba dobrać czas pod 5 osobowe party i ustalić krótki czas na wykonanie zadania by w 3-4 osoby nie dało się go zrobić )
    A co byś powiedział na to, by jednak nie robić czegoś tak głupiego?
    STAN NASTĘPNEGO UPKA

Scenariusz:
    Fabuła - 100/100
    Poboczne - 100/100
    Tłumaczenie - /x
    Wprowadzenie - /x

Casual Player
    dlaczego niby? jest to na początku insty więc można próbować do skutku a reszta już easy

OBECNE EPIKI ZDOBYWA SIĘ ZBYT ŁATWO I SĄ ONE OP

skoro te mają być lepsze to proponuje coś trudniejszego a raczej dla bardziej aktywnych graczy a jak komuś nie pasuje mogą nosić obecne EPIKI za free praktycznie

BARDZO PROSZĘ BY TAK LUB NIE BYŁO POPARTE ARGUMENTAMI W POSTACH W TYM TEMACIE
    Last edited by Devastator; 01-06-2019 at 10:59 AM.

Casual Player Katsuro's Avatar
    dlaczego niby? jest to na początku insty więc można próbować do skutku a reszta już easy[/B]
    Jeżeli podczas wykonywania tego etapu czas się nie zatrzymuje to nie ma znaczenia czy ten etap jest na początku czy na końcu :v

to z ubiciem 100 bossów też mogłoby być problematyczne, wiadomo jak to jest z bossami...
    co do reszty to moim zdaniem całkiem spoko bo wymusza kooperację, a o to chodzi w instancjach.

SW Super Moderator ShunOmate's Avatar
    dlaczego niby? jest to na początku insty więc można próbować do skutku a reszta już easy
    1. Miejsce gdzie to jest na inście nie ma znaczenia, bo nie da się wymusić zakończenia insty przed czasem bez wykonania zadania. Możesz najwyżej olać instę.
    2. Nie ma żadnego powodu, by zmuszać graczy do męczenia się w drużynach celem wypełnienia wymogów zdobycia itemów. Na SW się to nie sprawdziło i nie sprawdzi.

Instancje mogą być trudniejsze niż najnowsza, ale nigdy już nie będzie bezsensu zmuszającego ludzi do szukania całego aktywnego teamu.
    STAN NASTĘPNEGO UPKA

Scenariusz:
    Fabuła - 100/100
    Poboczne - 100/100
    Tłumaczenie - /x
    Wprowadzenie - /x

Unique Player Shinkyuu's Avatar
    A gdzie opcja "nie mam zdania"?
    Z jednej strony fajnie wygląda ale te szukanie na siłę aktywnych osób do insty jest poronionym pomysłem.. sw to gra bardziej solo.. ja bym proponowała żeby obecne insty dostosować dla minimum dwóch i więcej graczy. A nie zmuszać kogoś do współpracy na siłę, takie jest moje zdanie.

Casual Player Rohen's Avatar
    co do zarysu instancji lvl 225, sądzę iż jestem na nie. Uważam że powinno być w stylu zebrać 15 itemów, bicie 20k mobów, przeciwnik fabularny (200kk HP), bicie 25k mobów (...) aż do głównego przeciwnika, który miałby z 550kk HP (podałem jako przykład)