Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 35

Thread: Usprawnienie w kulach

Quote Originally Posted by Hagje View Post
    juz sie tak nie ekscytuj tymi kulami, jak masz tysiące % bonusu na S bornie, to po te kilka % z kuli nic nie daje i tak xD
    popieram

poza tym proponowalem blokowanie bonusow w kulach to kazdy byl na nie a dzieki temu mozna by sobie zrobic taka kule od wszystkiego o ktorej wlasnie jest mowa

New player
    Quote Originally Posted by Savitar9349 View Post
    popieram

poza tym proponowalem blokowanie bonusow w kulach to kazdy byl na nie a dzieki temu mozna by sobie zrobic taka kule od wszystkiego o ktorej wlasnie jest mowa
    Twój pomysł był zwykłym ułatwieniem, równie dobrze można by wtedy dać ze wybierasz jakie bonusy chcesz i płaciłbyś za pomocą Chi. Po to jest resetowanie i losowość by było więcej zabawy oraz trudność jakaś.
    Poza tym na S jeśli walczysz o tutka to każdy % jest ważny bo nawet jeśli masz to 10%, to zawsze przy długim zbijaniu PA już daje jakieś znaczące liczby, pomysł jest dobry i sam chciałbym takie tagi dawać by nie bawić się w patrzenie w każda kule i szukać tej którą chce.

Casual Player
    tagowanie czy tam podpisywanie kul tak nie dla ustalania ręcznie bonusów

nie chce wyboru tylko resetowanie losowe czytaj uważnie. a ten pomysł nie jest ułatwieniem? chyba o to chodzi w pomysłach żeby coś ułatwić, poprawić lub wymyślić nowego. U born i S born mają ciężkie fabuły, jeśli lekko nie ułatwimy to ci gracze którzy mają mniejsze pojęcie o grze będą mieć problem i zaczną rezygnować z gry. Chcesz wyciągnąc max z gry spoko ale pomyśl o tych co nie ładują KP w grę i nie potrafią tego maxa wyciągnąć. Nie grasz tutaj sam. Dla mnie to nie jest ważne czy pomysł wejdzie. Ja myślę o tym co piszą mi ludzie na klanowym. I chce pomóc im a nie sobie.

Casual Player
    może fakt ale raczej nie dokładnie określiłem bo ty muwisz o wylosowaniu najpierw 1 bonu dajmy na to potem go zablokowanie ale finalnie i tak mamy duże ułatwienie

Casual Player
    Nie - ten pomysł nie jest ułatwieniem samym w sobie. Mam 8 kul, każda ma inne bonusy. Póki nie zapamiętam gdzie jaka leży w ekwipunku to muszę sprawdzać jakie są tam bonusy i zakładac odpowiednią. Zamiast spędzać na tym czas mogę po prostu zobaczyć jaką etykietę ma każda kula.

To się ma nijak do tego czy bonusy są dobre czy słabe. Ten temat nie jest o tym. Bonusy są jakie są i można je wykorzystywać lub nie. Jak ktoś tego nie robi to jego sprawa. A moją sprawą jest natomiast czy chcę sobie zwiększyć trening z 10'000% na 10'050% - jest taki bonus to go wykorzystuję.

Gra nie stanie się łatwiejsza przez to, że takie etykiety zostałyby dodane. Będzie natomiast bardziej przejrzysta i wygodniejsza. Jeśli taki pomysł nie przejdzie to warto byłoby chociaż posortować bonusy w kulach, aby te najlepiej ulepszone były na górze - to już ułatwi w jakimś stopniu szukanie wybranej kuli.

I nie - nawet odrzucając te bonusy pokroju bonusu do treningu czy ilości doświadczenia, które mają marginalny wpływ nie da się zrobić jednej dobrej kuli do wszystkiego.

Experienced Player
    Ogólny rework kul jest potrzebny

Casual Player
    Quote Originally Posted by Ferbuson View Post
    Twój pomysł był zwykłym ułatwieniem, równie dobrze można by wtedy dać ze wybierasz jakie bonusy chcesz i płaciłbyś za pomocą Chi. Po to jest resetowanie i losowość by było więcej zabawy oraz trudność jakaś.
    Poza tym na S jeśli walczysz o tutka to każdy % jest ważny bo nawet jeśli masz to 10%, to zawsze przy długim zbijaniu PA już daje jakieś znaczące liczby, pomysł jest dobry i sam chciałbym takie tagi dawać by nie bawić się w patrzenie w każda kule i szukać tej którą chce.
    10% niby w czym tu sie liczy xD

Quote Originally Posted by yamakasi View Post
    Nie - ten pomysł nie jest ułatwieniem samym w sobie. Mam 8 kul, każda ma inne bonusy. Póki nie zapamiętam gdzie jaka leży w ekwipunku to muszę sprawdzać jakie są tam bonusy i zakładac odpowiednią. Zamiast spędzać na tym czas mogę po prostu zobaczyć jaką etykietę ma każda kula.

To się ma nijak do tego czy bonusy są dobre czy słabe. Ten temat nie jest o tym. Bonusy są jakie są i można je wykorzystywać lub nie. Jak ktoś tego nie robi to jego sprawa. A moją sprawą jest natomiast czy chcę sobie zwiększyć trening z 10'000% na 10'050% - jest taki bonus to go wykorzystuję.

Gra nie stanie się łatwiejsza przez to, że takie etykiety zostałyby dodane. Będzie natomiast bardziej przejrzysta i wygodniejsza. Jeśli taki pomysł nie przejdzie to warto byłoby chociaż posortować bonusy w kulach, aby te najlepiej ulepszone były na górze - to już ułatwi w jakimś stopniu szukanie wybranej kuli.

I nie - nawet odrzucając te bonusy pokroju bonusu do treningu czy ilości doświadczenia, które mają marginalny wpływ nie da się zrobić jednej dobrej kuli do wszystkiego.
    mówisz tak jakby to trwało godzinę zanim znajdziesz odpowiednią kulę. ja mam 5 kul. każda ma kolejno podwójny bonus do trena, do expa, do mocy i do czasu wypraw. ostatnia jest wolna. i nie mam problemu ze zmianą jeśli jej potrzebuję.

Experienced Player
    savitar, krótko : kys - takie szczere, od serca

komuś by się przydała etykieta, ale mi nie? hatfu nie będziecie miec
    fuck logic

Tags for this Thread