Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20

Thread: Dwie propozycje

Unique Player Shinkyuu's Avatar
    Zapachniało lenistwem....

Shinobi World - Game Admin Sirion's Avatar
    Raczej racjonalnym gospodarowaniem czasu. Te kolory nikomu tyle lat nie wadziły, to nie widzę powodu dla którego trzeba by zatrudniać grafika i zmieniać to wszystko w grze.
    Poza tym zielony kolor jest już zarezerwowany ;p

jak by to prościej ująć. Pojawiają się nowe itemy legendary które tracą swój kolor pomarańczowy na rzecz żółtego innymi słowy różnica między tymi kolorami zanika wraz z dochodzeniem nowych itemków...

Quote Originally Posted by Shinkyuu View Post
    jak by to prościej ująć. Pojawiają się nowe itemy legendary które tracą swój kolor pomarańczowy na rzecz żółtego innymi słowy różnica między tymi kolorami zanika wraz z dochodzeniem nowych itemków...
    No to powtórzę po raz kolejny, problemem (dla niektórych) są obrazki niektórych itemków i łatwiej te niektóre po prostu bardziej pomarańczowymi zrobić, niż wszystkie itemki w grze przerabiać na zielone.

Casual Player
    mozna tez dodac zakladki w eq, legendary uniqe elite etc ale pewnie to tez bd wiecej roboty niz zmiana kilku grafik

Casual Player Katsuro's Avatar
    https://prnt.sc/ltnghi
    W temacie nie chodzi o to że trzeba zmienić itemki rare na zielony, tylko żeby zmienić ich kolor na inny który nie przypomina tak bardzo legend (a przynajmniej żeby zmienić itemki na 165 i 180 bo te są najbardziej podobne).

Quote Originally Posted by Sirion View Post
    Te kolory nikomu tyle lat nie wadziły, to nie widzę powodu dla którego trzeba by zatrudniać grafika i zmieniać to wszystko w grze.
    Równie dobrze można napisać: dlaczego zmieniać silnik skoro tyle czasu był i nikomu nie przeszkadzał

Casual Player Rohen's Avatar
    Ja nie rozumiem dlaczego wam tak ciężko odróżniać kolorki. I się zgodzę z Itachim odnośnie tego, że te kolory nikomu nie przeszkadzało. Aha odnośnie tego screena nie wiem w czym macie problem, ponieważ łatwo się odróżnia: kolor żółty jest bardziej jaśniejszy, a pomarańczowy(legi) przypomina ciemniejszą barwę. Mogliście to proponować z 3-4 lata temu, a nie teraz.
    A co do aktywności członka klanu nie wiem dlaczego nie ma w ogóle na nowym silniku. Dlatego jestem za propozycją nr 2.

New player
    Jak już są zmiany to można i to zmienić lul i czemu niby proponować 3-4 lata temu skoro zmienić kolory to nie jest jakiś problem.
    Aktywnosc siem przyda

Kolor legend nie zostanie zmieniony z pomarańczowych na inny. Można liczyć co najwyżej na delikatne podbicie pomarańczu przedmiotów legendarnych z niektórych przedziałów.

A ja mam propozycję. Niech Comper się wypowie w tej kwestii i będzie wszystko jasne.