Results 1 to 7 of 7

Thread: Brak nagród za 100 aktywności

New player

Brak nagród za 100 aktywności

Witam, mam pewien problem ale nie wiem, gdzie go zgłosić, więc stwierdziłem, że napiszę tutaj post jako, że nie udało mi się znaleźć żadnego kontaktu do supportu (jeśli gdzieś jest, to nie jest on wyraźnie zaznaczony i łatwo dostępny).

Otóż problem polega na tym, że dnia 28.11 (o ile się nie mylę) w ogóle nie otrzymałem mojej nagrody za 100 pkt aktywności. Kliknąłem odbierz, pokazało że pomyślnie odebrano ale nagrody nie dostałem (sprawdzałem i eq i stan KN) i potem jak próbowałem znowu dać odbierz, to pokazało komunikat "Dziś już odebrano nagrodę !". Nie wiem, czy jest to jednorazowy błąd, czy może ktoś jeszcze tak miał.

Posta nie dodałem od razu, bo wcześniej napisałem do Mędrca na S4 i czekałem na odpowiedź, jednak ten skierował mnie do supportu (do którego jak już pisałem nie znalazłem kontaktu).

Teraz już w zasadzie nie chodzi nawet o same nagrody za aktywność (bo akurat tych mi nie szkoda), ale bardziej o to, że pomyślałem iż warto by dać znać o tym na forum w razie gdyby był to powtarzający się bug. Więc jest to bardziej post informacyjny.
    Last edited by Remolus; 11-30-2018 at 05:10 AM.

Shinobi World - Game Admin Sirion's Avatar
    Jesteś pewny, że nie było to 27 listopada? Jeśli tak, to w tamtym dniu w związku z wprowadzeniem nowej nagrody, niektórzy mogli jej nie dostać (3 KN).

New player
    a gdzie mozna sprawdzic ten stan tych nowych punktow KN

Pod PN'ami, takie zielone ;p

New player
    ?? hmm a te PN'y to gdzie :P

New player
    Możliwe, że to było 27.11, dlatego napisałem, że nie jestem pewien co do dnia. Ale to dzięki za wyjaśnienie