Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17

Thread: Garść pomysłów - zachęcenie do aktywności i współpracy

New player
    Pomysł dobry trochę by urozmaiciło grę

Casual Player
    Urozmaicenie urozmaiceniem, na pewno by ją ożywiło :P może se tu pogadajmy, żeby się komuś chciało przeczytać? Skoro była chwila przestoju i nikt nie raczył odpisać, to może pospamujmy sobie tu do skutku? Nie chcą po dobroci, to trzeba siłą xD

Casual Player
    Smuci mnie tak małe zainteresowanie. Codziennie sprawdzam czy nie pojawił się jakiś nowy pozytywny komentarz

Może macie jakieś fajne pomysły, które można by dodać do istniejących. Albo jakieś ich modyfikacje? Może coś Was zainspirowało do czegoś jeszcze lepszego? Jestem pewien, że stosunkowo niewielkim nakładem pracy można by fajnie urozmicić tę grę. I zachęcić ludzi do większej aktywności

Casual Player
    na razie mam nieco spraw w SW, gdy tam ogarnę to zajmę się KW i zbiorę listę pomysłów do następnej aktualizacji
    rowniez z forum
    Są to słowa CompeRa. Więc panowie (i jak są to panie ) do roboty i dopieszczamy pomysły najlepiej jak się da. Może za kilka tygodni/miesięcy coś się ruszy

Casual Player
    No to liczę na poprawienie tego Odbicia, bo to jest żenada.. Szkoda mi już nerwów znając życie przeszkadzacz dalej nie działa tak jak nie działał, nie wiem, bo przestałem używać

Casual Player
    A na S-bornie liczy się tylko kto ma więcej wtajemniczenia bo walki i tak trwają jedną rundę

New player
    w dzienniku zdań te zadania na planecie bogów wschód te wymiany i na marsie zadania niech to usuną słabo to tam wygląda do twojego pomysłu jestem za dodatkowo dalszą fabułę S by ruszyli byście się nie nudzili a pomysły bardzo spoko są ale jakby mieli to coś ruszyć to pewnie w kwietniu bo tacy szybcy są ludzie z tej platformy gry

Tags for this Thread