Results 1 to 7 of 7

Thread: Niewielka ilość przedmiotów do zbierania w zadaniu codziennym

New player

Niewielka ilość przedmiotów do zbierania w zadaniu codziennym

W zadaniu codziennym "Kryształy" w lokacji Kopalnia Kryształów (wejście od Traktu trzech koron) jest tylko jeden niebieski kryształ, dostępny do zebrania (na wymaganych 15). Reszta obecnych na mapie to świetliste kryształy wymagane do innego zadania (zapewne swego czasu niebieskie zostały nadpisane przez świetliste, kiedy doszedł nowy q).
    Zwyczajnie teraz tego zadania praktycznie nie da się wykonać, więc apelowałbym o utworzenie nowych lub poprawienie obecnych, aby działały jedne i drugie.

Space Warriors - Game Admin
    Hmm możliwe, jaka ilość tych kryształów byłaby odpowiednia?

New player Anika's Avatar
    Na lokalizacji jest 5 punktów z niebieskimi kryształami, więc wystarczy je naprawić bo teraz na czterech z nich wyświetla się komunikat że nie znaleziono zadania, które wymaga zasobu. Dodatkowo to dzienny quest a szansa wynosi 58 %, więc sugeruję ją podwyższyć.

Space Warriors - Game Admin
    Hmm naprawić lub zmienić szansę może tylko comper a dodać mogę też ja. Skoro jednak są to zgłoszę owy problem comperowi, co do zwiększenia szansy jestem raczej przeciw.

New player Anika's Avatar
    58 % szansy nawet jeśli do zebrania będzie 5 kryształów, daje nam przy dobrych wiatrach 3 zebrane na jedno przejście. W praktyce zazwyczaj wychodzi mniej. CD na zbieranie wynosi 5 min. Więc aby zebrać 15 musimy na to zadanie poświęcić ponad 20 min. W praktyce pewnie jakieś pół godziny. Dzienne questy nie powinny tyle trwać.

Shinobi World - Game Admin Sirion's Avatar
    A nie można tego robić w drużynie przypadkiem?

New player
    Myślę, że w tym przypadku nie ma znaczenia czy można, czy nie. Większość dziennych można robić w drużynie, więc jak by nie było, ten wciąż znacznie obiega.