Results 1 to 8 of 8

Thread: Nowa fabuła - wymóg wbicia 50lvl

Experienced Player

Nowa fabuła - wymóg wbicia 50lvl

Witam
    W zadaniu głównym 'Cisza przed burzą', występuje wymóg wbicia 50lvl - proponuję jego zmianę na COKOLWIEK innego.
    Dlaczego?
    Kilka jak nie kilkanaście osób ma zablokowany poziom i pozajmowane kategorie turniejowe, a tutaj cyk myk w zadaniu jest wymóg wbicia lvl, nie mam nic przeciwko aby postacie turniejowe nie mogły dalej przejść z powodu wymogu posiadania X poziomu, ale wbijanie lvl jako wymóg zablokuje postęp fabuły już zrobionym postaciom turniejowym.
    Czemu by to miał być problem?
    Jak ktoś nie zablokował jeszcze poziomu a będzie się starał o turniej w danej kategorii, to zrobi fabułę, dostanie profity z niej itd itp. a osoba która zablokowała wcześniej będzie do tyłu z tym wszystkim.
    Na dodatek jeszcze 50lvl na wysokim lvl Sborna to duży wydatek PA, dlatego też proszę o zmianę tego wymogu.

Propozycje:
    *drop x PSK
    *wbicie 50x doświadczenia, które potrzebujemy na lvl - gorsza opcja, dalej duży wydatek PA dla graczy z topki
    *??

Pozderki i miłego dzionka.

Experienced Player
    jestem przeciwny dlaczego?.......... bo tak uważam

Casual Player
    Jeśli po tym queście nie ma nic co daje realną przewagę to jestem przeciwny zmianie. Jeśli jest po tym queście coś co daje realną przewagę to może i jest jakaś zasadność tej zmiany, ale też zawsze można było zostawić sobie kilkaset poziomów zapasu na taki wypadek i niektórzy faktycznie tak robią.

Jeśli chodzi o "duży koszt PA" to wydaje mi się to co najmniej śmiesznym argumentem na S xD

Unique Player
    Nie żeby mnie to dotykało ale była informacja na forum że nie będą na siłę tworzone zadania tego typu bo ludzie nie bez powodu zablokowali lvle. Nikt ich nie chce nie wiem po co to robić na siłę na S-borna

Casual Player
    Jeśli tego typu temat był poruszany to może i faktycznie lepiej byłoby z tego zrezygnować
    Trudno mi się postawić w sytuacji takich osób, nie wiem też jak dalej będzie wyglądać fabuła. Ale jeśli po tym queście nie będzie nic dającego przewagę, a zanim takie rzeczy się pojawią to będzie wymaganie np. S20k to wydaje się spoko.

Unique Player zyraf's Avatar
    Na innych rebornach tez mam zablokowane postacie, które stoją z fabula, chcesz dalej fabule robić to odblokuj postać. Jestem na nie.

Casual Player
    To sobie kolego fajnie wymyśliłeś
    chcesz mieć tutka, spoko to stoisz z fabułą, chcesz robić dalej fabułę to odblokuj poziom i nie płacz

Pozdrawiam

Casual Player LordPawlo's Avatar
    jestem na nie tutek tutkiem gra gra trzeba sie rozwijac albo poprostu masz pecha