Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Thread: nowa weryfikacja Captcha

Casual Player laraloo's Avatar

nowa weryfikacja Captcha

u mnie nieważne na jakiej przeglądarce captacha rzadko się pojawia. Chcę ulepszyć trening, to jest ino, że weryfikacja się nie powiodła, z tym, że nie mam nic do pisania.

Czasami po kilku odświeżeniach coś się w końcu pojawia.

Casual Player
    coś nie tak jest faktycznie z tą nową captchą

New player
    kilka razy miałem ok, ale raz też nie miałem możliwości ulepszenia mimo odświeżenie, a nawet wylogowania.

Experienced Player
    Osobiście muszę odświeżyć zawsze stronę przed wpisaniem captchy (bo mi się nie wyświetla). A jak już to zrobię to nie zawsze kod jest poprawny. Czasem przepisuję ten sam kod po 2-3x.

Jestem za przywróceniem poprzedniej.

New player
    W takim razie źle wpisujesz, ale fakt faktem nowa captcha jest słabo czytelna.

Problem pojawia się przy kodowaniu - z moich obserwacji trzeba wylogowywać się zupełnie żeby móc wpisać kod na innej postaci.

New player
    nowa captcha jest o wiele lepsza niz poprzednia , jest spokojnie do przeczytania i do wpisania do 2x max , co prawda trzeba sie wylogowac ze strony jak chce sie na innej postce wpisac kod ale to o wiele szybsze niz z poprzednia , gdzie obrazki znikaly lub captcha sie blokowala na 7 do 8 minut i kod przepadal , kilka poprawek i bedzie legitna , a co do nie pojawiania sie captchy to po prostu zaznacz kod , i wcisnij ulepsz trening ,tak tez juz mialem z ta nowa captcha i bylo legit

Experienced Player
    Nie mówię o sytuacji w której nie mogę odczytać kodu i wpisuję po kilka razy tylko o tym, że z tego samego obrazka wpisuję po kilka razy dokładnie ten sam ciąg znaków i potrafi go zaliczyć dopiero po kolejnych próbach.
    A odświeżanie strony za każdym razem samo w sobie jest niewygodne i niepraktyczne.

Experienced Player QQryQ's Avatar

Nie róbcie sobie jaj (ek)

Shura dlaczego zamykasz temat "nowa weryfikacja Captcha " jeżeli problem nie został rozwiązany nadal tracę tylko czas a bałagan jak był tak jest ,temat zamknięty o 10.30 a 11.00 >>>kodu nie ma ,godzina 12 >>>>kodu nie ma ,godzina 13 kodu nie ma Captcha nie ma ale informuje mnie uprzejmie że się niepowiódł jak cos może się nie powieść jeżeli tego nie ma !!

Experienced Player
    Nw jak to wygląda, wczoraj mi spoko działało nawet, czasami trzeba było reloga strzelić, ale dodam od siebie, że na trunksie jak się wypełni poprawnie captche to nie można ustawić skoku czasoprzestrzennego, a wyprawę już tak.
    Tzn, żeby ustawić skok trzeba najpierw wyprawę, anulować wyprawę i dopiero wtedy skok xd

U mnie teraz jest tak, że w końcu mogę odpalić trening bez problemu, ale kiedy chcę go ulepszyć to wywala błąd weryfikacji (odświeżanie obrazka, odświeżanie okna przeglądarki, zmiana przeglądarki, wylogowanie i zalogowanie nie zmieniają stanu rzeczy) za piętnastym razem wskakuje ale to jest problem żeby pięć minut próbować i liczyć że się uda. Panowie i panie odpowiedzialni za ten skrypt, skoro on sprawia takie problemy, to czy na serio jest on tak niezbędny do ulepszania tych treningów. Może po prostu go tam wyłączyć i problem sam się rozwiąże?