Results 1 to 6 of 6

Thread: Problem z logowaniem do gry

New player

Problem z logowaniem do gry

Cześć, od południa mam pewien problem. Mianowicie gdy wpisuje login i hasło do gry i klikam OK strona przekierowuje mnie na s1.kosmiczni.pl . Wtedy właśnie wyświetla mi się tylko tło na stronie bez listy postaci czy górnego paska ze zmianą świata. Dodam, że jeszcze dziś rano było wszystko w porządku, no i że na telefonie również mi wszystko śmiga. Miał ktoś może kiedyś taką sytuację lub wie jaka może być przyczyna tego że nie moge wejść na żadną postać?

New player
    Quote Originally Posted by krox47 View Post
    Cześć, od południa mam pewien problem. Mianowicie gdy wpisuje login i hasło do gry i klikam OK strona przekierowuje mnie na s1.kosmiczni.pl . Wtedy właśnie wyświetla mi się tylko tło na stronie bez listy postaci czy górnego paska ze zmianą świata. Dodam, że jeszcze dziś rano było wszystko w porządku, no i że na telefonie również mi wszystko śmiga. Miał ktoś może kiedyś taką sytuację lub wie jaka może być przyczyna tego że nie moge wejść na żadną postać?
    Też tak mam na telefonie i coś we mnie pękło mam już serdecznie dość tej gry aralka poziom u4139.... Powiedzmy to sobie wprost ta gra pada i upadnie po tylu latach istnienia.... nic już jej nie uratuje nawet niema komu twożyć fabuły, Comper nikogo nie zatrudni bo szkoda mu kasy gra laguje codziennie jest coraz gorzej.. chyba kończę grę pora uśmiechnąć się do Tibi lub jakiejs innej mmo.

New player
    Quote Originally Posted by mikool91 View Post
    Też tak mam na telefonie i coś we mnie pękło mam już serdecznie dość tej gry aralka poziom u4139.... Powiedzmy to sobie wprost ta gra pada i upadnie po tylu latach istnienia.... nic już jej nie uratuje nawet niema komu twożyć fabuły, Comper nikogo nie zatrudni bo szkoda mu kasy gra laguje codziennie jest coraz gorzej.. chyba kończę grę pora uśmiechnąć się do Tibi lub jakiejs innej mmo.
    Mi jakoś nie laguje

New player
    Quote Originally Posted by Rantos View Post
    Mi jakoś nie laguje
    Pewnie nic Ciebie to nie obchodzi bo tobie jest dobże.... eh prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie prawda jak nic

New player
    Quote Originally Posted by Rantos View Post
    Mi jakoś nie laguje
    Prosze o pomoc w związku z podanym problemem. A nie o zbędne komentarze. Temat nie dotyczy lagowania gry. O lagach możesz sobie pogadaćv w...., w sumie nigdzie xD .

//edit Na chwilę obecną jest wszystko w porządku, temat do zamknięcia.
    Last edited by krox47; 09-10-2018 at 23:05 PM.

KW Moderator Shura's Avatar
    Nast razem zaczekaj. Też tak miałem i po 2 min wczytało wszystko.

Zamykam
    Last edited by Shura; 09-12-2018 at 12:44 PM.
    Kontakt:
    gg 53386693
    S14 Shura