Results 1 to 8 of 8

Thread: Garść propozycji usprawnień

New player

Garść propozycji usprawnień

Drobne ułatwienia:
    - Opcja ustawiania treningów na kilku postaciach jednocześnie
    - Opcja na zmienianie umiejscowienia konkretnych postaci w menu
    - Oddzielne naliczanie aktywności dla każdej z postaci, dla rozróżnienia które są nieaktywne
    - Możliwość wymiany odłamków ekwipunku przykładowo na drobną ilość pieniędzy czy punktów akcji
    - Zdobywanie pieniędzy z ‘zielonych’ mobów

Nowe elementy gry:
    - Dodanie roślin i minerałów do tworzenia mikstur, kapsułek, maści, bądź elementów niezbędnych do użycia konkretnej techniki
    - Comiesięczny (bądź rzadszy) konkurs (PVP bądź o innych kryteriach), którego zwycięzca dostanie wyjątkową, dostępną tylko dla siebie technikę, której opis i działanie sam wymyśli, jednak szczegóły ustali z adminem. Możliwość zapieczętowania jej w zwoju i sprzedania.

Co sądzicie? Macie jeszcze jakieś pomysły?

- Opcja ustawiania treningów na kilku postaciach jednocześnie
    Spoko opcja, rozpisz jak miałąby wyglądać sytuacja dla postaci, które nie mają możliwości treningu ki/sw/wtajemniczeń itd oraz mistrza treningu na 12h, chyba, że pokazywałoby CI się okienko z oddzielnym treningiem dla każdej postaci
    - Opcja na zmienianie umiejscowienia konkretnych postaci w menu
    Jest ok, bez większych zastrzeżeń
    - Oddzielne naliczanie aktywności dla każdej z postaci, dla rozróżnienia które są nieaktywne
    Nie bardzo wiem na czym polega pomysł. Może w dalszych komentarzach się dowiem
    - Możliwość wymiany odłamków ekwipunku przykładowo na drobną ilość pieniędzy czy punktów akcji
    Dobre byłoby, ale z lekkim ograniczeniem. Możliwość takich wymian dopiero po wykupieniu wszystkeigo co możliwe w klanie za te odłamki
    - Zdobywanie pieniędzy z ‘zielonych’ mobów
    Tutaj też nie wiem o co chodzi
    - Dodanie roślin i minerałów do tworzenia mikstur, kapsułek, maści, bądź elementów niezbędnych do użycia konkretnej techniki
    Fajne fajne
    - Comiesięczny (bądź rzadszy) konkurs (PVP bądź o innych kryteriach), którego zwycięzca dostanie wyjątkową, dostępną tylko dla siebie technikę, której opis i działanie sam wymyśli, jednak szczegóły ustali z adminem. Możliwość zapieczętowania jej w zwoju i sprzedania.
    Ciekawie, ale bez możliwości sprzedaży
    poprzednie konto - mrrr

Zapraszam na http://hayuna.pl - poradniki do KW

Prezydent KW

NOWOŚĆ Kalkulator treningu

System plusów na forum

+1 Demonicus

New player
    Może ustalanie szablonów multi-treningu? Polegałoby to na ustawieniu owych wedle upodobania. Wtedy można by posiadać 2-3 szablony na wszystkie postacie, przykładowo kilka ćwiczy kin, kilka żywioł, kilka ken.

Wybacz za 'zielone' moby, miałem tu na myśli te niedające już doświadczenia, posiadające zielone statusy / kropki przy nazwie.

Quote Originally Posted by supernatural12 View Post
    Spoko opcja, rozpisz jak miałąby wyglądać sytuacja dla postaci, które nie mają możliwości treningu ki/sw/wtajemniczeń itd oraz mistrza treningu na 12h, chyba, że pokazywałoby CI się okienko z oddzielnym treningiem dla każdej postaci

Jest ok, bez większych zastrzeżeń

Nie bardzo wiem na czym polega pomysł. Może w dalszych komentarzach się dowiem

Dobre byłoby, ale z lekkim ograniczeniem. Możliwość takich wymian dopiero po wykupieniu wszystkeigo co możliwe w klanie za te odłamki

Tutaj też nie wiem o co chodzi

Fajne fajne

Ciekawie, ale bez możliwości sprzedaży
    Nie żeby coś Mareczku ale machło ci się, to nie kw tylko sw

Quote Originally Posted by Hanibell View Post
    Nie żeby coś Mareczku ale machło ci się, to nie kw tylko sw
    Jakiś wafel połączył dwa fora i teraz się robią takie cuda ;>
    poprzednie konto - mrrr

Zapraszam na http://hayuna.pl - poradniki do KW

Prezydent KW

NOWOŚĆ Kalkulator treningu

System plusów na forum

+1 Demonicus

Jaki comper taki świat

New player
    I może forma banku dla całego konta dla przesyłania itemów i pieniędzy? Nie rozumiem dlaczego został wprowadzony zakaz interakcji pomiędzy postaciami. :/

Casual Player Lawsen's Avatar
    PNy powinny być już dawno przypisane do konta by można było swobodnie je wykorzystywać między serwerami / postaciami i tutaj jestem za. Reszta zbędna.