Results 1 to 10 of 10

Thread: Punkty PVP i fragi.

New player

Punkty PVP i fragi.

Witam serdecznie.

Od jakiegoś czasu gram w Kosmicznych Wojowników, lecz o mechanice gry i sposobach na zwiększanie mocy postaci wiem bardzo niewiele. Jakiś czas temu poświeciłem ponad tydzień czasu na same treningi postaci, ponieważ musiałem pokonać bodajże jednego z ostatnich bossów przed przejściem postaci na poziom G - Smok Omega czy coś w ten deseń. Z początku kasował mnie jak mu się podobało, dlatego tyle czasu na treningi i w końcu udało się go pokonać. Aczkolwiek pojawił się pewien, dość spory jak dla mnie problem - przez cały ten czas moja postać stała w jednym miejscu i regularnie zbierała łomot od innych graczy, w związku z czym punkty PVP mam w obecnej chwili mocno na minusie, co uniemożliwia mi rozwój postaci w laboratorium, gdzie do fajnych i przydatnych umiejętności potrzebnych jest sporo owych punktów. I teraz tak - za zwycięstwo na arenie otrzymuję "aż" 10 punktów PVP. Obecnie mam -30.000, zatem wnioskując - musiałbym wygrać 3000 walk, by wyjść na 0. Aczkolwiek przez te kilka dni poświęcone wyłącznie na treningi na pewno nie dostałem po łbie 3000 razy. Dlatego zwracam się do Was z zapytaniem: w jaki sposób mogę szybko podnieść ilość punktów PVP?

Drugie pytanie dotyczy fragów. Z tego, co mi wiadomo frag to pokonanie innego gracza poza areną. W laboratorium również niektóre umiejętności wymagają określonej ilości fragów, lecz kiedy np. pokonam kilku wrogich graczy w Wojnie Imperiów, wchodzę tego samego dnia do laboratorium i fragów mam nadal 0. Fragi zdobywa się bijąc kogo popadnie, czy jak?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Serdecznie pozdrawiam,
    Ascalade

Casual Player Jinus's Avatar
    "ponieważ musiałem pokonać bodajże jednego z ostatnich bossów przed przejściem postaci na poziom G - Smok Omega czy coś w ten deseń. Z początku kasował mnie jak mu się podobało, dlatego tyle czasu na treningi i w końcu udało się go pokonać."

To mówi wszystko, polecam zrobić nową postać z wsp minimum 1000, ale radzę wbić 50 000 Inaczej nawet fabuły G nie przejdziesz, nie wspomnę już o U.

10000 wsp w zupełności wystarczy

New player
    Dzięki za informację, lecz jak wspomniałem - jestem noob 110%, więc co to jest to całe "wsp" pojęcia nie mam, zatem prosiłbym o tłumaczenie "łopatologiczne" Obecnie w rozgrywce na poziomie G mam poziom ~400, i do tej chwili największą przeszkodą jest wolno lecący exp, póki co z bossami nie ma kłopotów, ale poziom 400 to pewnie zaledwie początek. Zadania też w kółko te same, "zabij 1000 tego, 750 tamtego" potem ze 2 bossy, następna planetka i "kopiuj-wklej".

Prosiłbym również o radę w sprawie punktów PVP i fragów. Zastosuję się do sugestii kolegi Jinus i zrobię nowe postaci, ale znając mnie znów wpakuję się w jakieś kłopoty z tymi punktami, te -30.000 punktów PVP to podejrzewam, że dla doświadczonych graczy kilka kliknięć i kłopot z czaszki, a dla takiego mnie apokalipsa

@edit

W statystykach sprawdziłem, że dziś mam 5 fragów, wchodzę do laboratorium i chcę ulepszyć np. "Zwiększona redukcja", lecz tam widnieje: "Fragi dziś: 0/5".
    Last edited by Ascalade; 07-29-2018 at 16:10 PM.

Casual Player Matterixx's Avatar
    chodzi o fragi klanowe nie imperialne
    GeneralZodder s1

Quote Originally Posted by Ascalade View Post
    Dzięki za informację, lecz jak wspomniałem - jestem noob 110%, więc co to jest to całe "wsp" pojęcia nie mam, zatem prosiłbym o tłumaczenie "łopatologiczne" Obecnie w rozgrywce na poziomie G mam poziom ~400, i do tej chwili największą przeszkodą jest wolno lecący exp, póki co z bossami nie ma kłopotów, ale poziom 400 to pewnie zaledwie początek. Zadania też w kółko te same, "zabij 1000 tego, 750 tamtego" potem ze 2 bossy, następna planetka i "kopiuj-wklej".

Prosiłbym również o radę w sprawie punktów PVP i fragów. Zastosuję się do sugestii kolegi Jinus i zrobię nowe postaci, ale znając mnie znów wpakuję się w jakieś kłopoty z tymi punktami, te -30.000 punktów PVP to podejrzewam, że dla doświadczonych graczy kilka kliknięć i kłopot z czaszki, a dla takiego mnie apokalipsa

@edit

W statystykach sprawdziłem, że dziś mam 5 fragów, wchodzę do laboratorium i chcę ulepszyć np. "Zwiększona redukcja", lecz tam widnieje: "Fragi dziś: 0/5".
    Znajdź jakiś klan i Oni Ci tam powiedzą co i jak
    Za dużo by pisać o tym, ale masz https://wiki.kosmiczni.pl/index.php/...C5%82%C3%B3wna

Znajdziesz na tej stronie większość odpowiedzi

New player
    Dzięki za odpowiedzi. Na podanej stronie znalazłem odpowiedzi, teraz pozostaje tylko znaleźć klan.

Jeszcze raz dziękuję.

Proszę
    ////////////////////

Casual Player
    a i zawsze możesz pytać na SB jak nie jesteś pewny

Na którym serwerze grasz tak w ogóle? Jeśli chcesz zaczynać od nowa to zapraszam na s13 xD