Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 51 to 60 of 60

Thread: Balans

Experienced Player
    Jako że niektórzy nie potrafią pojąć problemu z jakim boryka się Gohan i Trunks postanowiłem opisać to prościej.
    Każdy w pewnym momencie chce ulepszyć swój przedmiot specjalny. Aby to zrobić potrzebuje zdobyć ulepszacze do niego.
    Dlatego opiszę jak aktualnie to wygląda, czyli co dana klasa postaci może robić zdobywając je.
    1. Goku.
    Ulepki+arena(pkt)+fabuła+otchłań. Ulepki+arena+exp+otchłań. Ulepki+arena+fragi+otchłań. Ulepki+arena+instancja+otchłań. Ulepki+arena+listy gończe+otchłań. Ulepki+arena+wyprawy+otchłań.
    Jak widać lista możliwości jest olbrzymia.
    2. Vegeta.
    Ulepki+trening+otchłań. Ulepki+arena(pkt)+fabuła+otchłań. Ulepki+arena+exp+otchłań. Ulepki+arena+fragi+otchłań. Ulepki+arena+instancja+otchłań. Ulepki+arena+listy gończe+otchłań. Ulepki+arena+wyprawy+otchłań.
    Jeszcze lepiej niż u Goku
    3. Trunks.
    Ulepki+otchłań.
    Koniec.
    4. Gohan.
    Ulepki+otchłań.
    Koniec.
    (wiem że mogą robić arenę, ale opisuje tu czynności które można robić w ciągłości, czyli od razu jak to możliwe)
    Dodam, że oczywiście ilość zdobywanych na godzinę jest niemal identyczna.
    Dodatkowo przykre jest, że każdy kto w tym temacie (jak i w poprzednim parę miesięcy temu) jest na nie, ma postać Goku lub Vegetę.
    Dlatego też apeluję, aby Zmienić sposób działania wyprawy Trunksa i wiedzy Gohana.
    Zostawić ilość, szansę na zdobycie, lecz zamiast dawać czas trwania, dodać odstęp miedzy tymi akcjami. Akcja nie miała by czasu trwania, a jedynie czas potrzebny do jej ponownej aktywacji. Oczywiście nie można jej aktywować wykonując inną akcjię, czyli trening, wyprawa zwykła itd.
    Wielu z was powie że to niesprawiedliwie, bo wejdą klikną i w sekundę mają ulepszacz i tylko czekają 20 minut.
    Ale aktualnie właśnie tak ma Goku i Vegeta.
    Goku wejdzie, kliknie w arenę, ma przedmiot i czeka ok 30min, czasami mniej.
    Vegeta o pełnej godzinie wejdzie, kliknie i też już ma przedmiot, czeka godzinę i znowu.
    Last edited by trybik1993; 07-10-2018 at 05:11 AM. Reason: wyjasnienie

Experienced Player
    to muszę Ci przyznać że nie jesteś najbystrzejszy gdyż o tych różnicach skapnąłeś się na sbornie i nagle chcesz balansu jak kobiety równo uprawnienia a jak jest coś za ciężkie to już nie ................ sprawdzałem gohana i tunksa nie pasowały mi więc nie gram, a po za tym mi tez z goku nie odpowiada wszystko i co gram dalej

Experienced Player
    Zacznijmy od tego, że taki sam temat założyłem kilka miesięcy temu, chyba dwa tygodnie po założeniu postaci na s14 (nie gram od początku tego serwa).
    Następnie nie mam sborna, tylko uborna.
    Dodatkowo pamiętajmy, że Gohan dostaje swój item na Rbornie, czyli musiałem już wbić odpowiedni współczynnik.
    Uwierz mi, jak by przy wyborze postaci był jakiś opis, czym się one różnią to nikt by nie wybrał Gohana/Trunksa.
    Argumenty typu zrób nową postać nie przemawiają do większości graczy.
    I powiedz mi jedno. Czemu wszyscy którzy w temacie są na nie, grają albo Goku albo Vegeta?
    Dodatkowo czemu tak negatywnie wypowiadasz się na ten temat, jak on nie dotyczy twojej klasy postaci.
    Jak bym chciał z Gohana/Trunksa zrobić najlepsze postacie to owszem, gracze Goku i Vegety mogli by się kłócić o to.
    Jedynie chcę balansu, aby wszystkie postacie były grywalne w tym samym stopniu.
    Większość graczy to osoby młode bez stałego dochodu. Gdy taka postać rozpocznie grę Gohanem/Trunskem i postanowi wspomóc grę kupując trochę KP, potem po miesiącu jak zdobędzie przedmiot specjalny i zauważy tą różnicę, to mu się odechce grać. Widziałem już kilka takich przypadków.

New player
    Zgodzę się z tym zdała by się jakaś zmiana dla wyrównania bilansu Gohana/Trunksa Tak jak kolega wyżej napisał

Trybik gram Trunksem i szczerze uważam ten balans jako coś co nie jest zbyt potrzebne, CompeR tak to zrobił żeby Ci którzy wybiorą Gohana czy Trunksa mieli ciut ciężej niż Goku czy Vegeta.

Goku z Vegetą to pierwsze fabuły więc są łatwe, nie trzeba się dużo napracować żeby coś osiągnąć. Trunks i Gohan to wyzwanie. Jedni idą na łatwiznę inni chcą mieć pod górkę. Załóż może nowy post z ankietą. Zobaczymy ilu graczy chce tego balansu. Dla mnie jest to coś zbędnego. Aczkolwiek można by dla każdej postaci ustawić skok czasoprzestrzenny. I dla każdego będzie to jedyna opcja aby zdobyć ulepszenie do przedmiotu + otchłań.

Unique Player Chaos's Avatar
    Quote Originally Posted by Savitar9349 View Post
    Trybik gram Trunksem i szczerze uważam ten balans jako coś co nie jest zbyt potrzebne, CompeR tak to zrobił żeby Ci którzy wybiorą Gohana czy Trunksa mieli ciut ciężej niż Goku czy Vegeta.

Goku z Vegetą to pierwsze fabuły więc są łatwe, nie trzeba się dużo napracować żeby coś osiągnąć. Trunks i Gohan to wyzwanie. Jedni idą na łatwiznę inni chcą mieć pod górkę. Załóż może nowy post z ankietą. Zobaczymy ilu graczy chce tego balansu. Dla mnie jest to coś zbędnego. Aczkolwiek można by dla każdej postaci ustawić skok czasoprzestrzenny. I dla każdego będzie to jedyna opcja aby zdobyć ulepszenie do przedmiotu + otchłań.

ale wiesz vegeta może swój przedmiot UC zrobić w ciągu roku

gohan i trunks muszą się męczyć 2 lat jak nie więcej

sam mam na koncie już 4000 skoków i mieczyk tylko mistic więc coś tutaj jest nie halo
    (gram od początku s13 trunksem)

Experienced Player
    Savitar ankieta nie ma sensu, przerabiałem to w poprzednim temacie kilka miesięcy temu. Jako że większość graczy stanowią Goku i Vegety, to oni prawie zawsze głosują na nie.
    Co do trudności danej postaci. Jest to dobry pomysł, ale musi być o tym informacja w samej grze przy zakładaniu postaci.
    Dodanie jej teraz już nie ma sensu, gdyż ci którzy mają Gohana/Trunksa niekoniecznie chcieli grać cięższą postacią.

Chaos ma rację, mimo że każda postać zdobywa tyle samo na godzinę, Trunks i Gohan potrzebują o wiele więcej czasu na item.
    Gdy expią, robią fabułę, instancję, wyprawy, fragi w wojnach nie zdobywają ulepszaczy, gdzie Goku i Vegeta już tak. To jest ta olbrzymia różnica.
    Last edited by trybik1993; 07-12-2018 at 05:38 AM.

Dlatego uważam że balansem powinny zostać skoki u każdego i żeby była to tylko ta możliwość no + arena + otchłań ewentualnie. Niestety ale aby zrobić takie wyrównanie jednym trzeba zabrać a Ci którzy grają Goku i Vegetą się nie zgodzą i będzie płacz. Całkowicie rozumiem tą sytuację też bym już chciał mieczyk SC albo wyżej, ale też jeśli gra będzie zbyt łatwa bo na G1 każdy będzie mieć wszystko SC, to zacznie się robić nudno.

New player adrian2534's Avatar
    Quote Originally Posted by trybik1993 View Post
    Savitar ankieta nie ma sensu, przerabiałem to w poprzednim temacie kilka miesięcy temu. Jako że większość graczy stanowią Goku i Vegety, to oni prawie zawsze głosują na nie.
    Co do trudności danej postaci. Jest to dobry pomysł, ale musi być o tym informacja w samej grze przy zakładaniu postaci.
    Dodanie jej teraz już nie ma sensu, gdyż ci którzy mają Gohana/Trunksa niekoniecznie chcieli grać cięższą postacią.

Chaos ma rację, mimo że każda postać zdobywa tyle samo na godzinę, Trunks i Gohan potrzebują o wiele więcej czasu na item.
    Gdy expią, robią fabułę, instancję, wyprawy, fragi w wojnach nie zdobywają ulepszaczy, gdzie Goku i Vegeta już tak. To jest ta olbrzymia różnica.
    Pragnę przypomnieć, że rywalizacja zaczyna się od non-borna, a nie od S-borna .Trunks JAKO JEDYNY ma specjalny item na non-bornie, więc trunks na non-bornie jest najlepszą postacią.Pamiętajcie, że balans powinien być na KAŻDYM BORNIE ,a nie na tych najwyższych/na tych, których gracie, bo jednak są ludzie, którzy są wiecznymi non-bornami (jak chociażby ja)
    Last edited by adrian2534; 07-12-2018 at 15:50 PM.

Experienced Player
    Odświeżam i czekam na zdanie Admina.