Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: Jak on to robi? ;)

New player

Jak on to robi? ;)

Powiedzcie mi czy ten koleś ma 3 ręce czy inne sztuczki, które podobno można użyć?

Link do video:
    https://vimeo.com/268603255

KW Moderator Jinus's Avatar
    A skąd wiesz, że On w ogóle coś ubija?XD

New player
    Bije mistici, tak jak w ruinach 18 wszechświata bił mobki które podobno są globalne (tak pisał comper), nasi wtedy je dropili i po jego przejściu znikały więc sprawa jest prosta.

Unique Player
    co ci powiedzieć... nie sądzisz chyba że ktoś zbija 2-3M(limit senzu) pa dziennie ręcznie :P

New player
    a co w tym trudnego przy obecnej subce to max 10 minut roboty

New player
    lol
    wiadomo że lata na macro/bocie czy innym ustrojstwie
    mi chodzi o to że on to robi już ponad miesiąc po kilka h dziennie a jedyne co można usłyszeć od administracji to:
    CompeR - 22:11 04.05.2018
    Na tę chwilę nie możemy zareagować, musimy przygotować odpowiednie narzędzia, które będą w stanie wykryć tego typu zachowania.
    więc ja wykryłem za nich teraz chcę jakiejś reakcji bo jeśli nie to zgodnie ze słowami compera do czasu aż nie wymyślą nic na wykrywanie tego każdy będzie mógł używać takich programów, mylę się?

Casual Player TheMystogun's Avatar
    Quote Originally Posted by Ragnar View Post
    lol
    wiadomo że lata na macro/bocie czy innym ustrojstwie
    mi chodzi o to że on to robi już ponad miesiąc po kilka h dziennie a jedyne co można usłyszeć od administracji to:

więc ja wykryłem za nich teraz chcę jakiejś reakcji bo jeśli nie to zgodnie ze słowami compera do czasu aż nie wymyślą nic na wykrywanie tego każdy będzie mógł używać takich programów, mylę się?
    Czyli wychodzi na to, że możemy sobie wszyscy jechać na botach! xd

Casual Player Daniero's Avatar
    Szczerze, to nawet nie potrzebujesz jakiegoś super programu, by wykryć bota.

Patrzysz na gościa co się strasznie szybko porusza, patrzysz mu w pvm i widzisz czy tylko biega po mapie, czy też bije.

"Problemem" bociarza jest to że zawsze będzie wykonywał te samą akcję perfekcyjnie z takimi samymi odstępami czasowymi, gracz się czasem pomyli i nigdy nie wykona tej samej akcji w dokładnie tym samym czasie przez kilka minut. Mało bociarzy myśli i pisze bota tak, by się celowo mylił. Większość nawet nie ma pojęcie jak napisać bota, tylko kopiuje z neta kod i wkleja w notatnik.

Unique Player
    wiecei żyjemy w czasach gdzie każda mysz/klawiatura ma opcję makr więc słowo "bot" to sporo nad wymiar... do biegania po kwadratowej mapie wystarczy bardzo proste macro które klika 5 klawiszy...

Experienced Player
    Quote Originally Posted by Daniero View Post
    Szczerze, to nawet nie potrzebujesz jakiegoś super programu, by wykryć bota.

Patrzysz na gościa co się strasznie szybko porusza, patrzysz mu w pvm i widzisz czy tylko biega po mapie, czy też bije.

"Problemem" bociarza jest to że zawsze będzie wykonywał te samą akcję perfekcyjnie z takimi samymi odstępami czasowymi, gracz się czasem pomyli i nigdy nie wykona tej samej akcji w dokładnie tym samym czasie przez kilka minut. Mało bociarzy myśli i pisze bota tak, by się celowo mylił. Większość nawet nie ma pojęcie jak napisać bota, tylko kopiuje z neta kod i wkleja w notatnik.
    Zawsze mozesz dac losowe odstepy xDDD