Results 1 to 6 of 6

Thread: Pomoc co do zestawu technik

New player

Question Pomoc co do zestawu technik

mam 600k gen lecz nie mogę sobie poradzić z mobkami na lev 162 , wydaje mi się że to wina zestawu technik lecz starałem się coś zmienić i nadal bez efektu ... jest ktoś dobrze obeznany w tym prosze o pomoc !

Experienced Player Resho's Avatar
    ja je biłem z 40k zdolek... Ty aby na pewno masz dobrze rozłożone atrybuty i wgl eq posiadasz? xd z takimi zdolkami nie ma znaczenie jakie techniki byś wrzucił moby powinny padać w 3-4 tury maksymalnie

New player
    Neqq to moja postać obczaj sobie, na pewno coś jest nie tak bo nie poświęcam tej gierce czasu ale takie eq przykładowe jak bym miał mieć lepsze to powiesz gdzie wydropić by było odpowiednie do mojej postaci ?

nie pomogę bo na SW nie wchodzę xd tutaj tylko zaglądam by poczytać rakowe propozycje to się czasami udzielę, aczkolwiek na jakim byś serwerze nie grał modzi powinni Ci pomóc

Casual Player Katsuro's Avatar
    Jak na ten lvl to powinieneś mieć trochę lepszy eq, ale i tak powinieneś je ubijać bez problemu.
    Może masz słabo rozwinięte umiejętności PvM

Quote Originally Posted by Katsuro View Post
    Jak na ten lvl to powinieneś mieć trochę lepszy eq, ale i tak powinieneś je ubijać bez problemu.
    Może masz słabo rozwinięte umiejętności PvM
    Umiejętności niewiele by zmieniły.

Tags for this Thread