Results 1 to 7 of 7

Thread: kilka pomyslow z zycia wziete

New player

kilka pomyslow z zycia wziete

mam kilka pomyslow, moze niektore juz byly moze nie ale warto wspomniec i z gory przepraszam za literowki ja szybko pisze i to moj taki znak rozpoznawczy juz xd skrytykujcie wszystkie xd a moze coz wpadnie w oczko xd postaram sie wyjasnic mniej wiecej zamysly:

1. handel stworami bylo wiele razy to walkowane ale moze warto to przemyslec albo dac opcje tylko auckji i sprzedawac stwory
    2.dodanie opcji wymiany w auckjach czy;i np. gracz A wystawia pas SC za 30kp a gracz B moze licytowac lub wybrac okienko propozycja czy cos i podeslac oferte graczowi A np. 20kp i z 10 pasow mystic jesli ten sie zgodzi wymiana sie powiedzie
    3.mozliwosc wystawiania w aukcji ulepszaczy do specjalnych itemow oraz krwi tokenow czy tez dla S-bornow substancji super
    4.gracze posiadaja bardzo duzo odlamkow mocy to jzu liczby nie do opisania to moze by wprowadzic handlarza dziennego za te odlamki jakies itemki symbole czy cos dla kazdego borna w duzych cenach by latwo niebylo i o polnocy reset handlarza
    5.gdy teraz areny pvp odzyly mzoe jakis bonus do wykupienia co by skracal o 10 min czas walki z kodow dawal vegecie x2 czyli 6 ulepek i gohanowi rowniez???
    6.wprowadzic jakeis avatary dal pracownikow niemusza byc o graczy ale np ajkeis stale ze 4 do wyboru
    7. moze kiedys jakis itemek dla pracownikow co robiac instke pracownikiem mialby jakies szanse na item co by mu zwieksza ilosc klejnotow bo szczerze pracownik epic wykwalifikwoany 40 pare krysztalow a robiac samemu 120...
    8.wprowadzic magazyn klanowy- struktura za kp oczywiscie im wiekszy poziom tym weicej mozna deponowac itemow bo jak wiadomo do misj itrza symboli i wszystkiego i kazdy pomaga na ile mzoe czlonkom klanu tym slabszym wiem ze jest opcja przekaz item alei tak trolowac bedziecie to tylko pomysly
    9.mzoe jakies nowe struktury imperialne i jakis uplaod imperiow by wiecej wojen bylo. jakies dzienne misje imperialne z lepszymi nagrodami
    10. wymiana CSK na itemy stworow normal
    11. moze jakis stworek epicki za 10k CSk o ile to nie przesada
    12.mzoe to przegiecie paly ale dodac bonus pracownikowi ze ma szanse na wpisanie nam kodu jak jestesmy online znaczy najlepszy jest pracownik epic wiec taki na max poziomie i wykwalifikowany mialby 30% szans na to i dostawalismy raprot ze sie mu udalo
    13. reborn pracownikow??? byc mzoe jakas atrakcja w grze by to byla
    14. u born dla stworkow warto rozwazyc ale po spelnieniu wymagan dla urozmaicenia a nie jadeit i po sprawie.... ja bym dal prykaldowo wymagania: 10k pkt ewo 1kkkk expa i zdobyc na planecie klanowej z potworow legend 1000 odlamkow ewolucji
    15.dodac wyprawy dla stworow gdzei zdobywaly by pkt evo

Experienced Player gajos's Avatar
    czy wiesz że stwór który nie ma turnieju nie zrobił by odrodzenia? XD legitny pomysł XDDD

New player
    wy odrazu wszystko latwo chcecie jak zawsze a potem narzekajki ze nuda niema co robic a przeciez niemusi wygrywac wygra 2 walki i juz ma pkt evo logiczne a jak nie twoja strata ze masz slabego stwora

Experienced Player gajos's Avatar
    xDDD napewno mam z 5 lepszych stworów niż ty http://prntscr.com/idwvt0 przykład, ale nie o to tu chodzi, zwykłemu kowalskiemu cięzko wbić maxymalny lvl evolucji na gbornie + do tego 10k evo, więc co ty mi tu pieprzysz żeby było wyzwanie, dla turniejowców w stworach to nie problem, ale pomyśl o innych, anyway i tak by to nie weszło w życie.
    a tak wracając do początku twego zdania, my chcemy łatwo? XDDD zobacz swój pkt 4,5,7,11,12
    co do 11 pkt, zajedwabiście, miał bym 3 stwory epick za frajer XDDDD

Unique Player
    Nie.............

Community Manager Blatow's Avatar
    Nie chcę cie zniechęcać, bo cieszy mnie, że gracze wychodzą z inicjatywą i sami dają propozycje ulepszania gry.
    Aczkolwiek większość z twoich pomysłów nie przejdzie, gdyż Comper wraz z Administracjom (w tym ze mną), będzie przeciwna twoim pomysłom.

Powiem, które już były poruszane kiedyś i nie przeszły:
    1,3,5,8,11( nie było aczkolwiek jestem pewien, że to nie przejdzie),15 (było proponowane dawno temu, aczkolwiek teraz jest duża liczba turniejów wiec nie ma potrzeby)
    Kontakt do mnie:
    Gra: Serwer 1 - Gildarts

PW na forum lub
    GG: 59098804

New player
    to tylko pomysly xd mzoe ktos madrzejszy ode mnie na cos wpadnei dzieki temu xd