Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19

Thread: INSTANCJE + Zbieranie

Unique Player Chaos's Avatar
    Quote Originally Posted by Harique View Post
    Niestety niektórzy nie są w stanie skonczyć jakiejkolwiek instancji solo a już ma sie to 14 B mocy . Może zamiast włączać offline to wyłączyłoby się ochrone bossów przed krwawieniem / podpaleniem i to by rozwiązało kwestię
    od Uborna nigdy nie przegrałem z bossem z instancji

polecam wbić większego borna to nie będzie tego problemu

Unique Player
    na R macie teraz tyle mocy z trena że nie wiem może 2 treningi i robisz bossy sam a na u na poczatku nie zabijesz bossa np ostatniego z insty nr 1

New player
    Ile mocy ? Z ograniczonym mnożnikiem do 1000 ? Z jednego trena wyciągam może 60 542 972 238 j a jestem w najbardziej rozwinietym klanie na calym serwie -.- S12 a nie S1.... Pamietaj że serwery się różnią a nie chce iśc na wyższego borna bo będe wbijał 100kG

Unique Player matidas123's Avatar
    Ile mocy ? Z ograniczonym mnożnikiem do 1000 ? Z jednego trena wyciągam może 60 542 972 238 j a jestem w najbardziej rozwinietym klanie na calym serwie -.- S12 a nie S1.... Pamietaj że serwery się różnią a nie chce iśc na wyższego borna bo będe wbijał 100kG
    To poproś kogoś z klanu żeby ci użyczył postaci do bicia bossów... Ten temat nie dotyczy mocy bossów.

New player
    Quote Originally Posted by matidas123 View Post
    To poproś kogoś z klanu żeby ci użyczył postaci do bicia bossów... Ten temat nie dotyczy mocy bossów.
    A wiesz co jest najlepsze ? Że comper zrobił tak że da się postką klanową , stworzyć instancje , przyjąć zaproszenia na instancje , rozpocząć instancje ale zadania już na instancji nie da się przyjąć XD Nie wiem czy to jest uwarunkowane opcjami które ustawia osoba wrzucająca postke na klanówke czy kodem
    Last edited by Harique; 01-12-2018 at 22:37 PM.

Community Manager Blatow's Avatar
    A wiesz co jest najlepsze ? Że comper zrobił tak że da się postką klanową , stworzyć instancje , przyjąć zaproszenia na instancje , rozpocząć instancje ale zadania już na instancji nie da się przyjąć XD Nie wiem czy to jest uwarunkowane opcjami które ustawia osoba wrzucająca postke na klanówke czy kodem
    Jest to uwarunkowane opcjami postaci klanowych
    Kontakt do mnie:
    Gra: Serwer 1 - Gildarts

PW na forum lub
    GG: 59098804

Experienced Player Ruddini's Avatar
    Z tego co czytam 2 posty wyżej to aż bym zaklaskał na wspaniałomyślność xD

Z tego co kojarzę na postaci klanowej nie można było aktywować zadań od ZAWSZE (?)
    poprzednie konto - mrrr

Zapraszam na http://hayuna.pl - poradniki do KW

Prezydent KW

NOWOŚĆ Kalkulator treningu

System plusów na forum

+1 Demonicus

New player
    Quote Originally Posted by supernatural12 View Post
    Z tego co kojarzę na postaci klanowej nie można było aktywować zadań od ZAWSZE (?)
    Jeżeli tak to instancje samemu do czasu przejścia na U nie są możliwe do zrobienia na S12