Results 1 to 10 of 10

Thread: Propozycja kolejnej gry

New player

Post Propozycja kolejnej gry

Jako iż SW jest grą nie cieszącą się zbyt dużą popularnością a KW w mojej opinii jest grą p2w, postanowiłem zwrócić uwagę Compera na to że Fairy Tail tylko czeka aż ktoś zrobi o tym anime grę , piszcie co uważacie o czymś takim czy chcielibyście a nuż Comper by się podjął zrobienia tego

Experienced Player Ruddini's Avatar
    Czyżbyś sugerował, że kolejna gra ma nie być p2w? XDDD
    Powodzenia

New player
    raczej myślałem tylko o grze FT ;d

Experienced Player
    Quote Originally Posted by voodookacper View Post
    raczej myślałem tylko o grze FT ;d
    Która jakby powstała z udziałem compera to by była p2w

Jak comper jednego serwera bez p2w nie chciał zrobić to myślisz że gre taką zrobi XD

New player
    dobraa ale czaisz że nie chodziło mi o grę play to win a nie pay to win tylko żeby wgl taka powstała ;-;

Experienced Player Resho's Avatar
    Stanowczy przeciw!

Experienced Player
    To już lepiej grę o One Piece. ogromna różnorodność zdolności z owoców masa przygód, wciąż wychodzą nowe odc.
    Hunter x hunter też by było spoko.

Może i są to spoko rzeczy i niech sobie będą. Fakt pozostaje taki, że CompeR teraz się skupia (i powinien się skupiać) na aktualnych produkcjach. Nie wiem jak wy ale ja bym nie zagrał w grę której Admin by się przerzucał na inną grę bo od tak nagle hype jest itp. I tak po za tym, że niby do gry FT byłoby łatwiej znaleźć graczy? No nie bardzo. Po prostu nie ma reklamy SW, kiedyś pewnie będzie, ale teraz nie warto gdy jest tyle do zrobienia.

New player
    nie będzie reklamy bo jest już za późno, różnica w ilości graczy między s1 a resztą serwerów wystarczy żeby potwierdzić iż gra się nie rozwija i nie łapie nowych graczy, robienie serwa s4 w tym momencie to pomyłka, jedynie wyjadacze z wcześniejszych serwów tam się ulokują za pewne w topce i hej a reszta nawet nowych graczy będzie małym odsetkiem. najpierw trzeba połączyć s2 i s3 i wyprostować kwestie aktualizacji oraz fabuły jak w kw a dopiero później myśleć nad nowym serwem....

Scout s3

Tak, różnica jest taka, że na S1 jest mało graczy a na S3 jest mało graczy. I chyba pominąłeś kwestie silnika? Kto napisał by puszczać teraz S4? Od dawna zostało ustalone, że po zrobieniu silnika zostanie wypuszczone S4. Tak samo z fabułą, jasno i wyraźnie byłą informacja, że teraz jest "cisza przed burzą" do czasu wprowadzenia nowego silnika nie będzie nowych upków bo mija się to z celem,