Results 1 to 7 of 7

Thread: Przestarzałe elementy gry

Community Manager Blatow's Avatar

Przestarzałe elementy gry

Grodzy koledzy i koleżanki, nowy silnik już jest dostępny w grze aczkolwiek jest dalej wiele przestarzałych elementów gry, które powstały jeszcze za czasów dinozaurów.

Tak więc ja podam co według mnie wymaga poprawy i zmiany lub zastąpienia czymś nowym oraz prosiłbym was o aktywną dyskusje.

1. Listy Gończe
    2. World Bossy
    3. Instancje
    4. Turnieje (tu małe modyfikacje)
    5. Stwory
    6. Umki - Aktywne

To jest tylko lista, jak to zmienić lub czym to zastąpić to już będzie robione w zupełnie nowym temacie.

Proszę o aktywny udział

Casual Player
    Zmienić można zawsze wszystko ja zwróciłbym uwagę na bonusy z pvp czyli areny i bonusy imperium (które przy obecnych % do wszystkich statystyk nie dają nic). Ale co do tematu myślę że poczekajmy aż wszystko wróci do normy są sprawy ważniejsze niż stwory np exp dla graczy z U-borna gdzie obecnie wbicie 10k jest co najmniej 2-3 razy cięższe niż na starym silniku, co wcale już wtedy nie było łatwe.

Community Manager Blatow's Avatar
    Quote Originally Posted by maxpaw View Post
    Zmienić można zawsze wszystko ja zwróciłbym uwagę na bonusy z pvp czyli areny i bonusy imperium (które przy obecnych % do wszystkich statystyk nie dają nic). Ale co do tematu myślę że poczekajmy aż wszystko wróci do normy są sprawy ważniejsze niż stwory np exp dla graczy z U-borna gdzie obecnie wbicie 10k jest co najmniej 2-3 razy cięższe niż na starym silniku, co wcale już wtedy nie było łatwe.
    To jest temat do rozpoczęcia dopiero po naprawieniu wszystkich elementów związanych z nowym silnikiem i wprowadzenia balansu.

Szkoły walki i pakty można też odrobinę rozbudować
    poprzednie konto - mrrr

Zapraszam na http://hayuna.pl - poradniki do KW

Casual Player NewSkill's Avatar
    Dajcie jakieś nagrody za rankingi. Coś na wzór imperiów.

Casual Player
    Quote Originally Posted by NewSkill View Post
    Dajcie jakieś nagrody za rankingi. Coś na wzór imperiów.
    nie chces wiedzieć jakie sa nagrody za imperium :P powiem tak ch w zęby to by było przy nich dużo...

Casual Player
    kiedy wreście będą dodane te turnieje? kpensy potrzebne ;<
    stare są ok, nowość jaka im potrzebna to co tygodniowe zapisy