Page 59 of 59 FirstFirst ... 949575859
Results 581 to 587 of 587

Thread: Nowy silnik - błędy gry cd

Casual Player Jinus's Avatar
    Na razie nic takiego nie dostrzegłem ;/

Unique Player
    "nie działa mi"

Casual Player
    Czy mi się wydaje czy po wyłączeniu bonusu x2 do klejnotów z instancji dostaje się ich mniej niż przed włączeniem tego bonusa? Chodzi mi o instancje robione pracownikiem. Przed bonusem miałem zwiększony drop dzięki bonusem z Otchłani, i zgarniałem do 70 klejnotów, a teraz mam 1000 poziom w Otchłani więc powinienem jeszcze więcej dostawać a daje tyle ile by dawało bez otchłani czyli do 50.

Experienced Player NewSkill's Avatar
    Taka sytuacja:
    NewSkill korzysta z umiejętności Klątwa Umysłu! (Sukces)(Pewny Cios).
    Brakuje tu jednej informacji czy sukces odnosi się do redukcji atrybutu czy do szansy na wywołanie klątwy. Z moich obserwacji wynika, że do tego pierwszego, bo nawet jak jest sukces, to nie zawsze wchodzi klątwa. Powinno to być jednak rozdzielone informacją, np SUKCES i SUKCES jeśli umka ma wiecęj funkcji niż 1.

Casual Player
    Udaje się Wam zeni z zadania dostać? Bo od 15 dni mi nie wypadło a potrzebuję chociaż jednego bo mi brakuje. Szansa na zdobycie jest mniejsza czy co jest grane?

KW Moderator Shura's Avatar
    Wczoraj po 20 robiłem zad i dostałem 2x zeni
    Kontakt:
    gg 53386693
    S14 Shura

New player
    Quote Originally Posted by Endriu25 View Post
    Udaje się Wam zeni z zadania dostać? Bo od 15 dni mi nie wypadło a potrzebuję chociaż jednego bo mi brakuje. Szansa na zdobycie jest mniejsza czy co jest grane?
    Szansa na Zeni (25% szans na 1 zeni, 25% szans na 2 zeni, 50% szans na 0 zeni )