Page 60 of 60 FirstFirst ... 1050585960
Results 591 to 599 of 599

Thread: Nowy silnik - błędy gry cd

New player
    Ahhhh dzięki, ja myślałem że to jakiś błąd w grafice mi wywaliło xD (te kolorowe kwadraciki ;p)

New player
    Po wyjściu z lokacji eventowej Ośnieżony Las nie ma możliwości powrotu na nią (brak wejścia z lokacji eventowej oraz brak możliwości teleportacji poprzez dziennik zadań), nawet jeżeli pozostała misja do wykonania.

Casual Player Lawsen's Avatar
    To nie błąd.Tak działa lokacja eventowa

New player
    Jeżeli misja się softlockuje bez żadnego ostrzeżenia to jest jak najbardziej błąd. Powinna być opcja powrotu jeżeli event trwa i przyjęta jest misja dotycząca tego eventu.

Forum Administrator Jinus's Avatar
    Zawsze jest napisane, że nie ma możliwości powrotu więc nie jęczcie. Sami sobie jesteście winni.

New player
    Gdzie widzisz jęczenie? Po prostu opisuję że gra działa nie tak jak powinna szanująca się gra. Jeżeli możesz mi pokazać gdzie jest napisane przy wychodzeniu z lokacji "nie ma możliwości powrotu" to zwrócę honor. Jednak nieważne czy jest taka informacja to jest to błąd - albo w działaniu gry (gra działa inaczej niż komunikuje) albo w jej projekcie (gra blokuje dostęp do pewnych rzeczy przy pewnych nie do końca przewidywalnych ruchach gracza) - który powinien zostać naprawiony.

Experienced Player
    Kajoj taka informacja była dodawana podczas podawania informacji o ewentach z otwartą Lokacją Specjalną * UWAGA! Klikając na 'Powrót' podczas przebywania na lokacjach eventowych - postać wróci na pierwotną lokację, a kontynuacja zadania eventowego nie będzie już możliwa! I prawie każdy kto gra w KW o tym wie. Więc gra zbugowana nie jest. A to że przy opisie obecnie trwającego ewentu nie została taka informacja dodana to najpewniej przeoczenie.

New player
    Dlatego właśnie zgłaszam błąd, można było pomyśleć że w końcu lokacja eventowa działa jak powinna w każdej grze ale jednak tylko zniknęła jakakolwiek informacja.

Forum Administrator Jinus's Avatar
    To nie był błąd tylko niedopatrzenie.