Page 26 of 26 FirstFirst ... 16242526
Results 251 to 257 of 257

Thread: Nowy silnik - błędy gry cd

Casual Player
    Quote Originally Posted by NewSkill View Post
    LOKALIZATOR nie pokazuje graczy z listu gończego.
    a mamy listy pvp? bo pvm pokazuje na minimapie

Quote Originally Posted by NewSkill View Post
    LOKALIZATOR nie pokazuje graczy z listu gończego.
    Teleport na odpowiednią lokacje i naciśnij M, wyświetli Ci się minimapa a na niej różne punkciki - jeden punkcik to cele listów gończych, inne to SK, WB, zadania lub teleporty

New player
    Quote Originally Posted by Easleya View Post
    Na Twojej planecie wybuchła epidemia! Zginęło 7 650 402 985 139 mieszkańców!
    Odkąd jest nowy serwer tak mam cały czas jakieś katastrofy na prywatnej planecie.
    non-R, nigdy nie było tak z tym.
    Od czasu nowego serwera wartość mieszkańców na mojej prywatnej planecie zmalała o 75%

New player
    Wczoraj zapisałem do turnieju swoich 5 postaci na S7, ale żadnej z nich nie ma w drabince turniejowej, a zapisane były na 100%. Trzy w non r 1170-1250, jedna w r 1250 i jedna w U 1250+. Co więcej, na tę z U 1250+ dostałem raport, że wygrałem turniej, ale i tak na ma mnie w drabince, a jako zwycięzca jest wpisany inny gracz (dużo mocniejszy).

Casual Player NewSkill's Avatar
    Zestaw umiejętności jest nieczytelny dla nowych graczy. Skąd mają wiedzieć ze slot 2 i 8 to techniki, które włącza się gdzie indziej?

New player shirozaki's Avatar
    Quote Originally Posted by Kratos View Post
    Wczoraj zapisałem do turnieju swoich 5 postaci na S7, ale żadnej z nich nie ma w drabince turniejowej, a zapisane były na 100%. Trzy w non r 1170-1250, jedna w r 1250 i jedna w U 1250+. Co więcej, na tę z U 1250+ dostałem raport, że wygrałem turniej, ale i tak na ma mnie w drabince, a jako zwycięzca jest wpisany inny gracz (dużo mocniejszy).
    Jak zapisywałeś na tuta ok. 18-21 to był błąd i później puścili jeszcze jeden bez błędów po 21 (gdzieś 00:30 się zapisy kończyły).
    Znany jako Daichi [Noritoshi] z 1, s2, s5, s6, s8, s9 i s10.

Po dzisiejszym upku jest problem z zapisywaniem postaci do turniejów.
    Po zmianie postaci nie można dołączyć do właściwej kategorii bo wyświetla nam możliwość zapisu do kategorii wcześniejszej postaci. Dopiero po odświeżeniu strony można zapisać się do kolejnej kategorii.

Nie wyświetla wojen planetarnych: https://scr.hu/mPOoYm tylko same klanówki.

A w konsoli jakaś nowość: https://scr.hu/3geLwO
    Last edited by Kamikadze10001; Today at 20:01 PM.