Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18

Thread: Przyszłe postępy produkcji nowego silnika

Experienced Player kame89's Avatar
    widzę że to KW jak dla mnie umiera z niektórymi tymi zmianami na NS ale może to tylko moje zdanie
    Never give up
    You only lose when you give up

Nothing is certain. Anything is possible

Shinobi World - Game Admin Sirion's Avatar
    Założe się, że jakby cofnąć się z 5 czy 7 lat do tyłu to też by się takie opinie znalazło ;p więc powolna coś ta śmierć

to ciekawe co jeśli to będzie nie tylko moje zdanie a większości i ta większość zrezygnuje ,a co za tym idzie nie będzie już więcej kupna KP to pewnie będzie śmierć KW
    Never give up

Shinobi World - Game Admin Sirion's Avatar
    Z tego co widzę, osoby narzekające to promil ludzi. Reszta po prostu cieszy się że w końcu coś z KW ruszyło i cieszą się grą.

może pewnie dlatego że jeszcze nie wszyscy wrócili z pracy czy ze szkół a są tylko Ci co zbytnio nie narzekają ,a tak co do ustawień to dodałbym opcje wyłączenia powiadomień o tym czy ktoś jest online czy nie może być to na zasadzie takiej że jeśli ktoś chcę tą opcje to ją ustawi ,a jeśli nie chcę to ją zmieni.
    Mi za to brakuje trochę przy powiadomieniach jak jest możliwość ulepszenia treningu to jak na to powiadomienie kliknę to mnie przenosi do treningu żeby go ulepszyć
    Last edited by kame89; 11-30-2017 at 16:09 PM.
    Never give up

Experienced Player QQryQ's Avatar
    Quote Originally Posted by Sirion View Post
    Z tego co widzę, osoby narzekające to promil ludzi. Reszta po prostu cieszy się że w końcu coś z KW ruszyło i cieszą się grą.
    wszystko się zgadza tylko zauważ ile osób logowało się 5/7 lat temu a ilu teraz różnica jest kolosalna i przeważnie zostali w 80% ci starzy gracze(inwestorzy) a nowi ?? rotacja godna dworca centralnego hehe

Quote Originally Posted by QQryQ View Post
    wszystko się zgadza tylko zauważ ile osób logowało się 5/7 lat temu a ilu teraz różnica jest kolosalna i przeważnie zostali w 80% ci starzy gracze(inwestorzy) a nowi ?? rotacja godna dworca centralnego hehe
    więc pewnie tym razem jeśli będą zmiany w ilości graczy to za pewne zostaną Ci inwestorzy którym się to podoba, a reszta odejdzie
    Never give up

chociaż teraz tak mi przyszło pewne porównanie co do bezrobocia w Polsce że niby spada według statystyk.
    Never give up