Results 1 to 5 of 5

Thread: Klany

New player

Klany

Witam,

Mam propozycje dotyczącą klanów, która może nie każdemu się spodobać bo utrudniłaby ona grę. Jednak uważam, że takie utrudnienie może urozmaicić nieco system klanów.

A teraz konkretnie, moja propozycja dotyczy bonusów klanu. Obecnie jest możliwość otrzymania bonusów z klanu do każdej ze zdolności, czyli do taijutsu, kenjustsu, Shurikenjutsu, ninjustsu, genjustsu i kinjutsu. Przez co klany różnią się od siebie tylko poziomem otrzymywanego bonusu. Proponowałbym, aby ograniczyć nieco ilość tych bonusów, z 6 do 3. Dokładniej mówiąc proponuje, aby każdy klan bonusowała zdolność kinjustsu. Jeżeli chodzi o pozostałe zdolności to przy tworzeniu klanu należałoby wybrać z taijutsu, kenjustsu, Shurikenjutsu (tylko jedną zdolność) oraz z ninjustsu i genjustsu (również tylko jedną zdolność). Uważam, że dzięki temu klany staną się bardziej różnorodne.

Ten pomysł na pewno utrudni rozwój postać, ale myślę, że urozmaici oraz wydłuży grę.

Pozdrawiam

New player Edwin's Avatar
    co najmniej katastrofa xd

Casual Player Rohen's Avatar
    bez sensu..........

Shinobi World - Game Admin Sirion's Avatar
    Tak jak poprzednicy napisali, słabe, a nawet gorzej.
    Różnorodność dodaje się poprzez nowe systemy, a nie podcinanie starych.
    Gdzie rozwój w takim pomyśle? co z PN'ami, które ludzie przez lata wpłacali do rozwinięcia danych salek?
    Co z osobami, które nie czerpałyby korzyści z klanu w którym są od wielu lat?

Pomysł zły i nieprzemyślany aż do bólu.

New player Lawsen's Avatar
    Już powstają klany, które trenują tylko wybrane salki i z każdym nowym serwerem jest ich coraz więcej, więc pomysł w pewnym stopniu jest realizowany przez samych graczy.