Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13

Thread: Ocena admina oraz modów na s3

Duda
    Guest
    Sry ale admin nie ma rozpiski gdzie dany Biju się znajduje dlatego też nie mam wiedzy czy dany bijuu jest zbugowany czy po prostu ktoś go nie szuka lub nie może złapać. Jeśli uważacie, że Biju jest zbugowany i nie da się go złapać to o takim fakcie powinniście mnie poinformować. Nie myślcie, że admini są wszechwiedzący i wiedzą dosłownie wszystko co się dzieje na serwerze od tego jest PW i support aby zgłaszać takie sprawy.

Mols
    Guest
    Pani Shetani Najaktywniejsza z modów chyba tylko sama działa.
    Duda Mimo że jest administratorem też jest Mędrcem jego aktywności nie widziałem nie wiem jak pw
    Sori też Aktywności nie widziałem.
    Więc no trzeba jednak to pozmieniać bo nie może wszystko spoczywać na barkach jednej osoby ma też swoje życie i nie będzie kontrolować zawsze co się dzieje i też odpowiadać na PW :P

Sirion
    Guest
    Główną rolą i obowiązkiem Administratora jest udzielanie pomocy graczom przez system supportu oraz pilnowania uczciwości rozgrywki na danym serwerze.
    Administrator ma zakaz gry na serwerze na którym sprawuje władzę, także nie można komuś zarzucać, że nie siedzi cały dzień na SB. Prawem, a raczej obowiązkiem Admina jest dobór mędrców, którzy będą odpowiadać za bardziej przyziemne sprawy czyli pilnować porządku na SB, udzielać odpowiedzi w Pomocy itp.

Rolą Administratora nie jest integracja z graczami danego serwera, ponieważ prowadzi to do stronniczości.

Problem pojawiłby się, gdyby nie udzielano długo odpowiedzi na Tickety. Wtedy byłoby to niewywiązywanie się z obowiązków. Jeśli takich przypadków nie było, to nie widzę problemu.

Widzę natomiast problem z mędrcami dlatego sugeruję wybór nowych, ale taka decyzja musi zostać podjęta przez Admina danego serwera.

I przypomnę raz jeszcze, jedynym oficjalnym i zalecanym sposobem kontaktu z Administratorem, to pisanie ticketu przez zakładkę Support.