Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: Ocena admina oraz modów na s3

Scout
    Guest

Ocena admina oraz modów na s3

Witam serdecznie,

mineło już pół roku od ostatniej zmiany we władzach serwara trzeciego. W zwiążku z tym chciałbym zaproponować ankietę dotyczącą oceny pracy wymienionych w temacie admina Rayskela oraz modów Shetani i Soriaxd. Nie tylko czas jaki piastują obecne funkcje skłania do pierwszej oceny jak i widoczny angaż oraz wkład na s3, a raczej jego brak. W tym celu proponuję aby każdą z osób oceniać w 10 - cio stopniowej skali od 1 do 10 oraz argumentując swoją ocenę.

Moje oceny

Admin Rayskel: ocena 2-3 / 10 - jest od paru miesięcy wogóle niewidoczny na serwerze, jedyne logi wynikają z obecności na s1 gdzie gra, zachowuje się jakby wszystkim mieli zajmować się modzi za niego. Odpowiedzi doczekać się można dopiero po kilku dniach i to jak się go zaprosi z s1 na s3 (gdzie powinien regularnie bywać), nie pełni funkcji reprezentatywnej a moderatorzy mają mu jedynie pomagać a nie robić za niego. Nie wykazuje zainteresowania serwerem i nie zachowuje się jak jego część.

Soriaxd 2 -3 /10 - loguje się regularnie, ale nic poza tym, trenów nie puszcza, w klanie też nie udziela się, w którym jest przywódcą. Jeśli nie ma czasu, to warto zastanowić się nad rezygnacją?

Shetani - 9 / 10 - bywa regularnie, udziela się na sb, udziela odpowiedzi potrzebującym graczom oraz ma czas na zarządzanie klanem, jest lubiana przez społeczność s3

P. S. Każdy admin powinien mieć w swoim opisie informację o możliwośći wysyłania ticetów z zapytaniami lub prośbami o pomoc, a nie jedynie na s1, do tego admini powinni przykleić post na sb informującym o ticketach gdyż nie wszyscy grają kilka lat i wiedzą o takiej możliwości i skoro są adminami to powinni być dostępni od ręki. A w przypadku kiedy wie, że w pewnym czasie będzie niedostępny wystarczy by w swoim opisie informował o tym (każdy ma prawo do wolnego, ale pełniąc pewne funkcje trzeba brać odpowiedzialność oraz zachowywać się jak na prawdziwego wodza serwera przystało.

Duda
    Guest
    Witam, zacznę od tego, że chyba nie wiesz czym zajmuje lub powinien zajmować się Admin serwera a czym Mędrcy.
    Następnie patrząc po Twoich ocenach zastawia mnie jedna rzecz, dlaczego wszystkich (oprócz mnie) oceniasz na podstawie zaangażowania w klanie? Klan =/= zaangażowanie w grze. Jeśli ktoś nie ma ochoty puszczać trenów jego sprawa, jeśli ktoś nie chce udzielać się w klanie to także jego sprawa i nie ma to najmniejszego związku z efektywnością pełnienia funkcji Mędrca.
    Co do informacji o niedostępności to zawsze taką wypisywałem jeśli miałem jakiś dłuższy wyjazd i wiedziałem że w tych terminach mnie nie będzie.
    Jeśli już jesteśmy przy opisie postaci, może w opisie postaci dodamy także link do forum - bo przecież można grać kilka lat i nie widzieć opcji wejścia na forum. Możemy także dodać link do każdej zakładki w grze ponieważ ktoś może tego nie zauważyć i musi wchodzić w profil admina aby się o tym dowiedzieć. Regulaminu także nie przestrzegasz bo Admin serwera nie ma do niego linku w opisie także nie wiedziałeś, że taki istnieje?
    Nie masz także wglądu do ticketów oraz moich prywatnych wiadomości więc nie wiesz czy coś robię czy nie a na s1 siedzę (nie gram) ponieważ mam tam znajomych z którymi grałem w tą grę zanim Ty jeszcze o niej wiedziałeś a na s3 mam zakaz gry (logiczne).
    Pozdrawiam i dzięki za ocenę nie związaną z zarządzeniem klanem.

Salmike
    Guest
    tyle tylko ze nie mowa tu o s1 i o twoim zaangazowaniu i spelnianiu obowiazkow a o s3 a fakt jest taki ze poza shetani reszta jest niedostepna. Nie wiem czemu drwisz sobie z posta poprzednika. Ja takze uwazam ze na s3 admin moglby sie bardziej angazowac.

Duda
    Guest
    Nie wiem gdzie w tekście nawiązałem do s1 no ale dobra ważne, że Ty widzisz.
    Jeśli nazwa tematu brzmi "Ocena admina oraz modów na s3" to rozumiem, że wg Ciebie temat nie dotyczy mnie tylko jest o serwerze 3?
    Temat o ocenie admina s3 nie dotyczący oceny admina, zapowiada się piękny temat.

PS: Mógłbyś mi powiedzieć co rozumiesz poprzez "bardziej angażować"?

Shetani
    Guest
    Witam, czas i na mój udział w tej dyskusji, ale od razu mówię, że nie ocenię nikogo skalą, bo wątpię, żeby było to dosyć obiektywne. Wydaje mi się, że większym zaangażowaniem byłaby częstsza obecność admina na serwerze, po to żeby chociażby kontrolować pracę Mędrców, a tutaj czegoś takiego nie ma. Poprzedni Mędrcy byli nieaktywni, jeden nawet złożył rezygnację a i tak nadal mieli nadaną rangę i byłoby tak ciągle gdyby nie fakt upomnienia się o zmianę. Teraz znowu jest podoba sytuacja, a reakcji brak. Dodatkowo kilka razy dostawałam wiadomości(gdybym wiedziała, że taki temat się pojawi robiłabym screeny - teraz niestety musicie mi wierzyć na słowo) od graczy, którzy chcieli coś zgłosić/załatwić, ale jedyną rzeczą, którą mogłam robić było odsyłanie do admina, który raz na jakiś czas się pojawiał. Jasne jest support, ale skoro jest możliwość pisania PW to czemu z niej nie skorzystać?
    Jeszcze odnosząc się do posta Salmike, to myślę że po prostu nie wie, że Rayskel=Duda (jeśli błędnie interpretuję posta, to przepraszam)

Rohen
    Guest
    Po pierwsze to powinno być w dziale dyskusja, a nie propozycje
    A co do tego tematu:
    Ja tu was nie rozumiem czy mamy tutaj oceniać modów czy ich zarządzanie klanem, bo to jest duża różnica. Zgodzę się w większości z Dudą

P.S.: Przypominają mi się fajne czasy na narzekanie władzy 2 lata temu

123456789
    Guest
    Witam
    U Sorii sprawa jest prosta. Nikt nie ma obowiązku stawiania trenów czy też udzielania się w klanie lecz jako moderator powinien pomagac jak dostanie pw.
    Jeśli mowa o Dudzie mogę zarzucić Tobie niepoinformowanie nas co się stało z ogoniastym, najprawdopodobniej był zbugowany. Dokuczliwy jest kontakt bezpośrednio z Tobą przez s3, często jest to co 2/3 dni dochodziło też do 6. Jeśli jednak juz odpiszesz zazwyczaj załatwiasz sprawę.
    Do Shetani nie mam zarzutów.

Wilkor
    Guest
    Przeniesione do dyskusje

Airn
    Guest
    Wbijam sobie w wiadomości żeby pomóc ludziom heh, patrzę a tam pusto heh.Nie ukrywam że mogę poprawić aktywność a właściwie należy to zrobić.

szen
    Guest
    Nie chciałbym nikogo oceniać, ale wypowiem się nieco o pracy modów i admina.
    Rayskel - odpowiada na PW, ale na wiadomość trzeba czekać kilka dni, nie miałbym żadnych zastrzeżeń gdyby przynajmniej 1 raz na dzień wbił na serwer zobaczyć czy coś się nie dzieje (przypomnę tylko że w tamtym miesiącu nikt nie złapał 6-ogoniastego, pewnie się gdzieś zbugował a admin pewnie nawet o tym nie wiedział).
    Soriaxd - pamiętam że kiedyś był najaktywniejszym modem, szybko odpowiadał na PW i chętnie pomagał nowym graczom, ale później przez dłuższy czas był nieobecny, teraz loguje się regularnie ale bardzo rzadko udziela się na sb
    (Scoutowi zapewne nie przeszkadza to że nie udziela się w klanie, tylko na tym przykładzie pokazuje jego brak aktywności)
    Shetani - tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń, udziela się na sb, pomaga graczom i odpowiada na PW