Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19

Thread: Poprawa rozgrywki

Shini
    Guest
    zmieńcie system działania mapy bo czasem grać się nie da...

Azoth nie będę pisać kolejnego posta więc odpiszę tu.
    Mapa tak wolno przeładowuje jaki kolwiek ruch i ogólnie sama się tak przeładowuje że najczęściej widzę np w miejscu gdzie są kamienie, zielony plac.
    co prawda już wiem czemu u mnie tak było, Blokery reklam uznają mape sw za reklame i bardzi mocno ograniczają jej działanie.
    Proponowałabym mape we flashu albo w czymś innym.

Azoth
    Guest
    Quote Originally Posted by Shini View Post
    zmieńcie system działania mapy bo czasem grać się nie da...
    A jakieś konkrety co się dzieje podasz czy trzeba wywróżyć sobie ze szklanej kuli? Dodatkowo ja nie zauważyłem jakiś problemów z mapą więc może trzeba sprawdzić czy wina nie leży po Twojej stronie a nie od razu wymagać od innych?

A też odpowiem tu a co
    Tak jak myślałem problem leżał po Twojej stronie a wymagasz od wszystkich. Dodatkowo nie wiem co to za blokery reklam bo też używam a mapa działa bez problemu.
    Proponuję zająć się czymś co ułatwi i urozmaici grę wszystkim a nie jednej osobie która ma problem ze wszystkim.

Edwin
    Guest
    Proponuję:
    1. Sale treningowe na mapie, w których gracze z dużym pa będą mogli zbić swoje pa w jakiejś szybszej formie np. za jakąś opłatą, lub czymś podobnym.... w formie np. dziennego questa - forma przyspieszacza

2. wprowadzenie chatu na mapie jak na instach z dłuższą ilością wiadomości (np. na scrollu)

3. Nowe umiejętności do zdobycia w grze (pvp/pvm)

4. chat w czasie rzeczywistym zamiast sb

Shini
    Guest
    Może czat w stylu fb z najważniejszymi zakładkami takimi jak klan, ogólny i drużyna, taki chat by wszystkim ułatwił życie xd

w sumie teraz mi wpadł taki pomysł że można by to zrobić w formie dolnej belki na której będą też dodatkowe rzeczy np pigułki czy duże rameny z plecaka.

Karashi
    Guest
    Zajmuję swój post xD
    kiedyś dodam coś jak bd miał czas :P

PS. Shini posty się edytuje, zbanujcie ja pls

EDIT:
    No to ten pomysł nie do końca związany z tematem rozgrywki ale bardziej z zachęcaniem do gry heh
    fanpage SW na FB założyć i zacząć go aktywnie prowadzić

Roan
    Guest
    Opcja wystawienia prywatnej propozycji na targu. Tak, zeby przedmiot był możliwy do kupienia tylko przez osobę, której chcemy go wystawić. Może w formie jakieś dodatkowej zakładki w której widniałyby przedmioty wystawione dla danej osoby i wtedy widoczne i możliwe do kupienia tylko dla niej. Tak mi brakuje tej opcji tutaj.

Wilkor
    Guest
    Quote Originally Posted by Roan View Post
    Opcja wystawienia prywatnej propozycji na targu. Tak, zeby przedmiot był możliwy do kupienia tylko przez osobę, której chcemy go wystawić. Może w formie jakieś dodatkowej zakładki w której widniałyby przedmioty wystawione dla danej osoby i wtedy widoczne i możliwe do kupienia tylko dla niej. Tak mi brakuje tej opcji tutaj.
    Interakcja między postaciami z tego samego konta jest zabroniona, a ta opcja głównie by służyła do przerzucania itemów z jednej swojej postaci na drugą

Roan
    Guest
    Hmm, w takim razie moze dałoby się zablokować tą możliwość dla postek w obrębie tego samego konta, tak jak to się stało w przypadku drużyn.

Azoth
    Guest
    Mutlikonto i po problemie
    Pozdrawiam Serdecznie