Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20

Thread: Zapytanie dotyczące transferu zdolek u peta

Karashi
    Guest
    Ja i tak bym nie dawał
    Ehh ten Itach ugiął się przed płaczkami

Alko
    Guest
    Nic takiego nie powinno mieć miejsca... widziały gały co brały.

ShunOmate
    Guest
    Ta, to zdecydowanie wina kenowców i shurikenowców, że konpr nie wprowadził od razu ładowania zdolności w specjalną i ich pety mają po po 40k każdej zdolności. No co za płaczki, że chcą równego traktowania względem reszty graczy... A co za płaczki były z żywiołowców, gdy doszło rozszerzenie KT i konpr zgodził się im transferować zdolności, żeby mieli na techniki...

Ogarnijcie się, bo wstyd przynosicie.

Azoth
    Guest
    Quote Originally Posted by Alko View Post
    Nic takiego nie powinno mieć miejsca... widziały gały co brały.
    No dokładnie bo przecież pety zostały wprowadzone od razu z paktem na 29lvlu a nie po około 2 latach.

Rohen
    Guest
    a ja jakoś grywam tai, a mam ślimaka tak więc muszę transferować sobie zdolki i jakoś nie narzekam

Azoth
    Guest
    Tylko weź pod uwagę, że ty to robisz z własnej woli a ken i shuri zostało zmuszone do czegoś takiego.

Shini
    Guest
    Azoth nawet po więcej ja mam po 80k zdolek, trochę to uciążliwe i Azoth ma racje my nie mieliśmy innego wyjścia Bo Ty rohen mogłeś wziąć peta z tai a sam wybrałeś ślimaka.
    I shun ma racje ogarnijcie się a jak ma być równość oke my nie będziemy mieć transferu ale wtedy wam niech comper zdoli wycowa do stanu jaki mieliście przed transferem a nadmiar idzie do tego co trenowaliście najwięcej. wtedy będzie sprawiedliwie.

Sirion
    Guest
    Jeśli dojdzie do czegoś takiego, to tylko z tego względu, że Comper ugiął się kiedyś dla żywiołowców jak KT było, więc lekko niesprawiedliwe by było olać ken i shuri. Ale jeśli takie coś nastąpi to zostaniecie o tym poinformowani w jakiej formie, zakładanie crytematów nic nie zmieni.

Shini
    Guest
    No i jakiś mini konkret, miło.
    Byle by o nas nie zapomniał :P
    Bo my mała grupka i można nas zgubić w gąszczu pracy
    Temat można zamknąć bo po co mają płakać

Sirion
    Guest
    Zamykam więc.