Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 40

Thread: Opinia o SW

Shinobi World - Game Admin Sirion's Avatar
    Część z tych rzeczy, które wymieniłeś to sprawy, o które prosili sami gracze. Kiedyś nie było czegoś takiego jak transfer zdolności, zmiana specjalizacji czy Kinjutsu. Wszystko to zostało wprowadzone ze względu na prośby graczy. Zauważyć też pragnę, że bez wydawania PN'ów spokojnie można nafarmić punkty resetów czy transferów czy czego tam trzeba.
    Na dobrą sprawę, jeśli ktoś się uprze to może również nafarmić same PN'y. W SW w przeciwieństwie do wielu innych gier, waluta premium nie jest przypisana do postaci. Można je przekazywać, sprzedawać, kupować itd. Istnieje bankier, istnieje rynek, ogólnie rzecz biorąc nie ma w SW blokady która mówi, że jeśli chcesz mieć walutę premium, to masz ją sobie kupić za realne pieniądze.

To samo tyczy się klanów. Kiedyś wszystkie PN musieli wpłacać gracze. Na tą chwile dostaje się je za Relikty, potyczki.

Myślę, że dla chcącego nic trudnego i o ile fakt, że bez dużej ilości PN nie powalczymy o 1 miejsce w rankingu expa (chociaż po aktualizacji z salkami klanowymi, część graczy dostała +kilkaset % przyrostu za nic), o tyle w innych kategoriach jak najbardziej możemy rywalizować o top1.
    Czy PN ma wpływ na siłę gracza? W gruncie rzeczy w bardzo ograniczonym stopniu. Pozwala szybciej expić, lepiej zarabiać itd, ale PN'y nie pomogą np w szybszym treningu.

Aktualnie trwają prace nad nowym silnikiem gry. Gdy zostanie on ukończony, otwarty zostanie nowy serwer (do końca roku). Na tą chwile byłby to strzał w stopę.

Takie rzeczy jak ulepszenie systemu zwierzaków to dopiero na nowym silniku.
    Co do ilości tur, to walki ponad 20 uważam mocno za zbędne. Walka nie ma polegać na używaniu wszystkich swoich nauczonych technik, ale tych, które według nas są potrzebne aby skutecznie wygrać pojedynek.
    Przez ograniczoną ilość tur, wzrasta różnorodność techsetów.

New player
    Ale zauważ Itacz że problemem w SW jest grywalność są 3 serwery a gra osób 10 na krzyż ? to jest zbyt mało jak nowe osoby mają się wybić na SW jak tak mało osób tam grywa większość nowych sie od razu zniechęca a ilu starych wyjadaczy stwierdziło że nie będzie grało w SW i się przerzucili na KW. Gdyby tak prosto było się wybić w sw bez pnków a także bez tego ze nie masz na kim ich zarobić to trochę smutne to jest.

New player Lawsen's Avatar
    To nie przez PNy gra mało osób. Na niskich lvlach praktycznie nie ma co robić, turek raz na tydzień się trafi i koniec, a na topce odwrotnie. Robienie instancji przez 2 godziny. Nie każdy ma czas by przez tyle siedzieć przed komputerem, a jakby nie patrzeć bez epików jest bardzo trudno coś zdziałać. Nawet jak się znajdzie te 2 dni w miesiącu to niekoniecznie reszta osób będzie miała wtedy czas.
    Porównując KW i SW to w pvp wyprzedziliśmy ich o lata świetlne i wygrywanie z nawet 20 razy silniejszym od siebie jest możliwe co według mnie jest wielkim plusem SW, ale na KW jest dużo więcej rzeczy do robienia, bardziej rozwinięty clanning i przykładowo instancje zajmują dużo mniej czasu.

Space Warriors - Game Admin
    Hmm myślę że instancje można by skrócić, w dodatku wydaje mi się że te ostatnio dodane nie są jakoś bardzo długie, jedynie dwie pierwsze są długie.

New player
    mnie zniechęciło expienie od 150+ w górę, ten exp leci oby wcale , czasami miesiąc zajmuje wbicie poziomu, więc trochę słabo

Casual Player Rohen's Avatar
    Przecie SW z założenia ma być długą grą a nie że w ciągu tygodnia wbijasz max lvl

New player Katsuro's Avatar
    Zgadzam się z Rochenem, w dodatku na wyższych poziomach na prawie każdej lokacji masz jakiś poboczny quest za który dostajesz wystarczająco expa żeby wbić lvl

New player
    Ja to się zastanawiam czy twórcy kiedyś jeszcze nie zwiększą max. lvl :P Zwłaszcza, że historia Naruto jest kontynuowana. Osobiście polecałbym twórcom gry na śledzenie kontynuacji mangi oraz anime Boruto: Naruto Next Generations :P Jeżeli brakuje Wam pomysłów na rozwój gry to myślę, że rozwój fabuły pomoże Wam w rozwijaniu SW Ostatnio np. we wspomnianym anime przedstawiona była nowa umiejętność Mangekyō Sharingan'a

Shinobi World - Game Admin Sirion's Avatar
    Maksymalny poziom jest regularnie zwiększany i nadal będzie. Teraz rozwój fabuły jest wolniejszy z powodu prac nad nowym silnikiem.
    Boruto na tą chwile ma za mało treści aby oprzeć na nim grę.

New player Lawsen's Avatar
    Robiąc postać od zera w 11 miesięcy wbiłem 170 lvl na podstawowym pa odpalając bony do expa jedynie w eventy. Myślę, że expienie jest akurat w porządku, ale na niektórych lokacjach przydałyby się jakieś dodatkowe questy, bo są za długie przestoje.