Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19

Thread: Opinia o SW

Shini
    Guest
    Plusy:
    - Duża różnorodność i dowolność w tworzeniu postaci.
    - Bardzo fajnie rozbudowany system gry.
    Minusy:
    - System wyboru Kage
    -- Nerfienie lub bostowanie różnych dróg na życzenie graczy bez zachowania balansu między drogami
    - Znaczne ograniczenie wpływu wytrenowanych zdolności w grze.
    - Dotychczasowe nastawienie obu stron w stosunku do gry. oraz na linii Comper --> Gracze, Gracze--->comper. Jedno z drugiego wynika.

Kyo
    Guest
    Minus - brak między serwerowego bankiera do wymiany PN.

Karashi
    Guest
    O SW powiem tyle że uważam tą grę za bardzo dobra, o ile za Naruto aktualnie nie przepadam to gra jak dla mnie jest dobrze skonstruowana
    Największe plusy to sam fakt przystosowania gry do pracy zespołowej i dobra grafa (mi się podoba :P)
    Największe minusy to Shinga na SBO xD a tak serio to dużych minusów nie ma już, pozostają małe niedogodności ale to norma jak w każdej grze
    Na pewno by nie pogorszyć trzeba podchodzić z dystansem do opinii graczy na temat balansu i ich propozycji oraz utrzymać SW na takim poziomie jak jest teraz tj. aktywni Admini, mody, na bieżąco naprawa bugów itp.
    Co zrobić by polepszyć? Trudne pytanie bo to w większości zależy od tego jak gracze zachowują się wobec nowych, jeśli są mili i wgl to gracz będzie chętnie grał a gra będzie się rozwijać a jak będzie inaczej... no i tez jak już zostaną naprawione te bugi itp. przydałaby się jakaś reklama.
    Co się zmieniło od początku gry? Bo ja wiem, nie gram od początku xd jedyne coś tam słyszałem, łatwiej moby się bije, łatwiej robi q, respi stworki na pewno. A odkąd gram to było rożnie, czasami dobrze, czasami źle, aktualnie jest dobrze i niech tak zostanie
    Jak już wspominałem reklama + odpowiednie nastawienie innych graczy na pewno zachęci nowych graczy, a starzy wyjadacze prędzej czy później i tak wrócą xD taka magia SW

Remolus
    Guest

Moje zdanie na temat SW

Moim zdaniem SW, to gra z olbrzymim potencjałem, wystarczy go rozwinąć. Jest Strasznie wciągająca i ciekawa. 90% graczy to osoby bardzo sympatyczne i uprzejme osoby (zawsze znajdą się czarne owce). Gra przyjazna jest nowym graczom i nie nudzi się zbyt szybko. Jeśli ktoś ma z czymś problem, zawsze może liczyć na pomoc innych, bo zawsze się znajdzie minimum 1 gracz, który chętnie pomoże. Od lat żadna nowa gra mnie tak nie pochłonęła.

Plusy:
    - Olbrzymia możliwość dostosowania postaci. Od zmiany wyglądu, przez różne pakty krwi, specjalizacje nin i kin, na różnych KG i KT skończywszy. I oczywiście różne sety technik i itemów
    - Super atmosfera
    - Oczywiście fabuła oparta o świat Naruto

Minusy:
    - Mam wrażenie, że zapomniana przez twórcę. Mało nowości, wolno zwiększający się max lvl. Ale liczę, że za sprawą naszego Community Manager'a to wkrótce się zmieni.
    - Za duża przewaga osób wydających pieniądze na grę. Za dużo bonusów i ułatwień za PN.
    - Turnieje te zwykłe, jak i te o Kage. Ponieważ te o Kage za dużo opierają się o farta. A te zwykłe są często blokowane przez gracza z zablokowanym poziomem.
    - Blokada poziomu. Nawiązując do poprzedniego punktu, bardzo często gracze po zablokowaniu lvl'a blokują turniej na dany przedział uniemożliwiając osiągnięcie na turniejach czegokolwiek wszystkim innym graczom. Ponieważ po zablokowaniu lvl'u ciągle trenują, zdobywają legendarne itemy, przez co stają się nie możliwi do pokonania dla innych z danego przedziału.
    - Oczywiście słaby balans
    - Małe znaczenie rang fabularnych oraz brak korzyści z bycia obecnym na liście bohaterów wioski. A lista bohaterów moim zdaniem powinna być czymś elitarnym i nagradzać za zajęcie w niej swojego miejsca.

Zmiany:
    - Wszystko z minusów
    - Wprowadzenie możliwości samowolnego ataku na wioskę przez jakąś organizację
    - Dodanie opcji, aby Kage mógł np raz w tygodniu wyznaczyć nagrodę za głowę jakiegoś nukenina (aby bycie nukeninem wiązało się z ryzykiem) i odwrotnie, aby organizacja lub inny Kage mógł wyznaczyć nagrodę za głowę sannina lub Kage (oczywiście kązdą z tych nagród można by odebrać tylko raz w danym przedziale czasu, czyli kto pierwszy ten lepszy).
    - Odkopanie oraz wprowadzenie w życie wielu dobrych pomysłów z forum.
    - Dodanie możliwości wykorzystania złota z klanu w jakimś celu (wymiana na PN, nagrody dla najaktywniejszych członków klanu, czy rynek z przedmiotami klanowymi, tymi ze zbrojowni) lub zmiana zadania na sannina.
    - Bijuu są zdobywane zbyt szybko po ich uwolnieniu, przez co często te same grono graczy w kółko zostaje Jinchuriki, proponuję dać oczekiwanie chociażby te 30 sekund po nieudanym ataku na bestię.

Zwiększenie popularności:
    Tutaj głównie ożywienie mediów społecznościowych (FB, Twittera, itp) poprzez np konkursy tylko na fanpage'u gry, czy stworzenie grupy "Handel ShinobiWorld" (gdyż jak wiadomo wielu graczy ma zbyt dużo itemów, aby wszystke wystawić na rynku) oraz dodanie tych, których nie ma. Dodanie serwera TeamSpeak3, gdyż nie widziałem nigdzie żadnego aktywnego. No i reklama, nie tylko na portalach o grach, ale również np promocja fanpage'a na FB. Może bonusy typu dawanie 5 PN na start (zablokowane, bez możliwości transferu lub sprzedaży, aby uniknąć tworzenia wielu multikont), czy tam tydzień "Kariera" na start. Podczas korzystania z reflinka bonus nie tylko dla polecającego ale również coś dla poleconego gracza. Promocje dla nowych typu przez pierwsze 2 dni każdy bonus za PN trwa 100% dłużej (jednorazowo dla każdego bonusu, aby ktoś nie kupił np "Mistrz PvP" na 30 dni i z powodu bonusu przedłużył od razu na pół roku aby dostać drugie tyle gratis).

Myślę, że wyczerpałem temat, ale w razie czego edytuję

Tobiasz Piotrowski
    Guest
    Idealna gra dla tego żeby zanurzyć się do wirtualnego świąta

New player KamilGunner's Avatar
    Mysle ze gra musi pracowac w 3d dla tego,zeby konkurowac z Naruto: Ultimate Ninja Storm

New player Azoth's Avatar
    Quote Originally Posted by KamilGunner View Post
    Mysle ze gra musi pracowac w 3d dla tego,zeby konkurowac z Naruto: Ultimate Ninja Storm
    Dawno nie widziałem takiego kabaretu. Może jeszcze dodać wersje na konsole? xD

New player zyraf's Avatar
    Quote Originally Posted by KamilGunner View Post
    Jest wersja 3D, jest to wersja koreanska, przetlumaczona nie w calosci przez fanow gry. Ale szczerze, obecna wersja malo co sie ma do fabuly.

New player KamilGunner's Avatar
    można dokładniej o tej wersji?gdzie jej ściągać ?